VYBERTE SI REGION

Vajgar v derby podlehl David servisu

Jindřichův Hradec – V 17. kole II. ligy prohráli hokejisté Vajgaru na svém ledě v jihočeském derby s českobudějovickým David servisem 5:8.

27.11.2016

Ilustrační snímek.Foto: Lucie Hunalová

O výsledku utkání dvou nejhorších týmů skupiny Střed rozhodla už první třetina, v níž domácí celek třikrát inkasoval.

Ve druhé části Vajgar zmobilizoval síly a dotáhl na 3:3. Pak se sice dvakrát dostal ke slovu budějovický nováček soutěže, ale trefa novice Jaši ve 38. minutě na 4:5 ještě dávala naději na obrat.

Ve třetí části nejprve udeřili hosté, ale v 52. minutě na rozdíl jediného gólu snížil Bastl, který tak zkompletoval hattrick. Šanci na vyrovnání domácím hokejistům však David servis vzápětí uťal, když dvěma zásahy během jediné minuty stanovil konečné skóre.

Ztráta jindřichohradeckých hokejistů na posledním místě tabulky tak narostla na propastných 14 bodů.

V dalším kole se Vajgar už ve středu představí na ledě Kolína (18).

J. HRADEC – DAVID SERVIS ČB 5:8 (0:3, 4:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 22. Bastl (T. Kohút, Vantuch), 23. Bastl (Tržil), 25. Vantuch (Svatuška, Růžek), 38. Jaša (Tržil, Bílek), 52. Bastl (Svatuška, Tržil) – 10. Hanzal (Bárta, Břečka), 15. Škopek (Zich, Vylíčil), 18. Zayml (Zich, Bílek), 30. Zayml (Chaloupka), 34. Marek (Škopek, Bílek), 42. Matoušek (Marek, Bílek), 53. Bárta (Chaloupka, Hanzal), 53. Sumerauer (Vylíčil, Suchánek).
Vyloučení: 3:5, navíc Formánek (JH) 10 min. OT + 2 min. pro hráčskou lavici Vajgaru za nesportovní chování.
Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Pokorný - Kleprlík, Otáhal. Diváci: 262.
Vajgar: Formánek - Tržil, Pípal, T. Kohút, Straka, Růžek - Beran, Vantuch, Bastl - Jaša, Lazorišák, Šalamoun - Červený, Jindra, Bílek - Kundrát, Svatuška.

27.11.2016 VSTUP DO DISKUSE

Muž měl napadnout a zbít manželku pěstí

indřichův Hradec – V říjnu měl podezřelý muž v bytě na sídlišti Vajgar fyzicky napadnout svoji manželku.

Před 70 lety začal proces s prominenty Slovenského štátu

Pro umírněného ľuďáka, kněze a prezidenta Jozefa Tisa provaz, ale pro radikálního ministra vnitra Alexandera Macha pouhé vězení. Verdikt soudu s předáky Slovenského štátu, který byl zahájen 2. prosince 1946, byl ovlivněn mocenskými zájmy nastupujících komunistů.

Na Jindřichohradecku budou řádit čerti

Jindřichohradecko - Pekelná kašna v Nové Bystřici, Pekelně zábavné odpoledne v Jindřichově Hradci nebo Mikulášský závod hasičů. Kam vyrazíte o víkendu?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.