Vajgar vstoupil do play off vítězně

Jindřichův Hradec/FOTO/ – Nadřeli se, ale zvítězili. Hokejisté jindřichohradeckého Vajgaru porazili ve středu večer po dramatické bitvě v úvodním utkání čtvrtfinálové série play off II. ligy na domácím ledě Žďár nad Sázavou 3:2, přestože v průběhu šedesáti minut dvakrát prohrávali.

11.3.2010

Momentka ze zápasu J. Hradec - Žďár (3:2). Na snímku se Miloslav Milotínský (vlevo) raduje z vyrovnávacího gólu na 1:1 ve 2. třetině. Radost měl i Jakub Hofmeister.Foto: Jan Votava

Houževnatý protivník favoritovi dlouho odolával a na lopatky jej dostala až trefa Marka Dvořáka z 52. minuty. Zkušený forvard tak tím nejlepším způsobem oslavil narození dcery Jany, jenž přišla na svět jen pár hodin před tímto duelem.

Druhé utkání je na programu už v pátek ve Žďáru, v neděli se série opět vrátí na jindřichohradecký zimní stadion.

J. HRADEC – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
Branky:
27. Milotinský (Voříšek, Hofmeister), 33. Mikš (Bula, Tupý), 52. Dvořák (Šulčík) – 22. M. Sobotka (Vránek), 32. Posmyk (Vránek).
Rozhodčí: Volf – Hák, Zíka.
Vyloučení: 5:5.
Diváci: 785.
Střely na branku: 35:30.
Stav série: 1:0.
Vajgar: Kubeš – Kanov, Chmel, Zíb, Tupý, Fiedler, Klíma, od 41. Žižka – Šulčík, Kupec, Dvořák – Mikš, Bula, Skokan – Voříšek, Milotinský, Hofmeister.

11.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

Zapomenuté klíče nahradil pár nožem a vidličkou

Staroměstské slavnosti pod Landštejnem patří mezi vyhledávané letní akci.
7

V podhradí chystají slavnosti

Krabička cigaret vyšla ženu draho

Jindřichův Hradec - K neobvyklé krádeži vyjížděli jindřichohradečtí strážníci v neděli v odpoledních hodinách.

Ve Velké ceně dál vedou hasičky z Lomnice

Příbraz - Velká cena Třeboňska v požárním útoku má za sebou desáté kolo, které se konalo v Příbrazi. Do bojů se v mužské části zapojilo čtrnáct družstev, mezi ženami pak osm.

Kabelky a knížky sbíráme až do konce prázdnin

Jindřichohradecko – Na sedmi sběrných místech stále čekáme na vaše dary do Kabelkového veletrhu.