Zápas tradičních rivalů, kteří se po letech setkají i ve společné skupině II. ligy,  se hrál v poměrně svižném tempu.
Domácí hokejisté byli sice aktivnější, ale Vajgar, který představil i posily Jasečka s Glabazňou, se neustále držel na dostřel.

Na konci prostřední části za stavu 3:3 se blýskl zlikvidovaným trestným střílením hradecký gólman Kubeš a ve 45. minutě poslal po akci Kocara hosty poprvé a naposledy do vedení Tomšík.

Tábor totiž vzápětí vyrovnal a ve zbytku utkání soupeře jednoznačně přestřílel. Kýženého efektu se však dočkal až v poslední minutě po trefě Ošmyka. Vajgar ještě zkusil hru bez brankáře, ale výhodu jednoho muže v poli nevyužil a naopak do opuštěné klece inkasoval šestý gól.

Ve středu od 18 hodin jindřichohradecký celek hostí na svém stadionu v dalším přípravném duelu Moravské Budějovice.

TÁBOR – J. HRADEC 6:4 (2:1, 1:2, 3:1)
Branky: 5. Pechánek (Kratochvíl), 9. Ošmyk (Sladký, Kouřil), 33. Kellner (Kouřil, Sladký), 46. Kellner (Kouřil), 60. Ošmyk (Perník, Černý), 60. Pechánek (Kanov) – 7. Maryška (Jasanský), 28. Záhora (Klement), 39. Voříšek (Klement), 45. Tomšík (Kocar).
Rozhodčí: Pešina. Diváci: 400.
Vyloučení: 4:6, navíc Voříšek, Tupý (oba JH) 10 min. OT
Využití: 1:2. Poměr střel: 32:18.

Tábor: Klestil – Kanov, Kakos, Ošmyk, Heršálek, Hlaveš, Černý – Kouřil, Sladký, Kellner – Krätzer, Seidl, Perník – R. Pechánek, Kratochvíl, Kolomý.

Vajgar: Kubeš – Klement, Štěpán, Jasečko, Tržil, Tupý, Kohút, Kvasnička – Voříšek, Glabazňa, Záhora – Kocar, Tomšík, Dvořák – Mazanec, Javůrek, Gurka – Jasanský, Horváth, Maryška.