Ve II. lize hokeje z jihočeské čtyřky bez bodů jen Tábor

Jablonec - JABLONEC – J. HRADEC 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) – Vajgar dal zapomenout na debakl s Č. Lípou a na nejmenším druholigovém kluzišti zaslouženě zvítězil. Jablonec vstřelil první gól, ale hosté převzali iniciativu, důsledně bránili a předčili soupeře v nasazení.

22.9.2008

Ilustrační fotoFoto: archiv VLP

Kolektivní a bojovný výkon jindřichohradeckého celku podpořil vynikající gólman Kubeš, jenž byl nejlepším hráčem na ledě.

Branky:
10. Kapička (Stehno) – 30. Zykin (Kadlec), 32. Mäkelä (Chmel), 52. Mazanec (Šulčík), 60. Mikš (Zykin).
Vyloučení: 11:13, navíc Stehno 10 min., Drak 10 min. + OK – Dolina 10 min.

PÍSEK – DĚČÍN 5:4 (3:1, 1:1, 1:2)

Po vlažném záčátku domácích se hosté ujali ve 4. minutě Gergelym vedení. Od 10. minuty domácí převzali iniciativu a do konce třetiny během 63 vteřin brankami P. Procházky, Burkoně a Hovory otočili na 3:1. Brankář Zámostný neměl šťastný den, a když ve 23. min. pustil další branku z hole Vondřicha, přišel za něj Pošusta. Zdálo se být rozhodnuto, jenže hosté bojovali. Ve 36.. Filipovský z přesilovky snížil na 4:2, poté sice Hovora kontroval, ale Děčín dvěma góly ještě závěr zdramatizoval.

Branky:
18. P. Procházka (Novák), 19. Burkoň (Míka), 19. Hovora, 23. Vondřich (Novák), 46. Hovora Kříž) – 4. Gergel, 36. Filipovský (Štverák, Sádovský), 49. Šnajdr (Hříbal), 54. Hříbal (Vedral),
vyloučení: 9:7, navíc Procházka (Pí) 10 min., přes. 0:1, 460 diváků, rozhodčí Nečas – Frodl, Komárek. (sm)

MILEVSKO – LITOMĚŘICE 5:4 (0:2, 2:2, 3:0)
Od úvodního buly se hosté usadili před brankou a vynutili si faul. Milevští se v oslabení ubránili, Štych po návratu ale vyhodil puk a přesilovku již soupeř využil. Dobře hrající hosté zvýšili na 0:3 a málokdo věřil v obrat. Jihočeši snížili, ale hosté vzápětí vedli rozdílem tří branek. Gólem do šatny si Milevští zachovali naději na bodový zisk. Totální obrat nastal v poslední třetině. Šulčík ještě neproměnil dva sólové nájezdy, ale poté během tří minut domácí vyrovnali. Vydřené vítězství si tým ZVVZ zajistil šest vteřin před koncem utkání.

Branky:
35. Kořánek (Suchánek, Krejčí), 40. Müller (Štych, Suchánek), 47. Žlůva (Kořánek, Krejčí), 50. Müller (Schmied, Novotný), 60. R. Procházka (Suchánek) – 5. Procházka (Hillmich), 10. Bauer (Pánek, Tvrzník), 24. Hudec (Zámečník, Tvrzník), 37. Procházka (Buďa).
Vyloučení: 12:11.
Využ. 2:3.
Rozhodčí: Poskočil – Jílek, Šperl. 500 diváků. (pv)

ŘISUTY – TÁBOR 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Po dvaceti vteřinách dostal domácí do vedení velezkušený Gardoň, druhý gól přidali v polovině a třetí v závěrečném dějství.

Mělník-Roudnice 3:2,
Kobra-Kolín 5:3. Nymburk – Rokycany po uzávěrce.

22.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Již nejsou mezi námi

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Startuje fotbalová I. B třída. Jaké ambice mají týmy z Jindřichohradecka?

Jindřichohradecko – Celkem osm týmů z Jindřichohradecka bude působit v krajské fotbalové I. B třídě mužů, která o víkendu odstartuje do nového ročníku.

Dobrá zpráva pro řidiče: Sobotní ráno už se Švehlovým mostem

Tábor - Táborský deník dostal pozitivní zprávu. V noci z pátku na sobotu začne provoz přes Švehlův most.

Kdo se v uplynulém týdnu narodil v jindřichohradecké porodnici?

Jindřichohradecko - V uplynulém týdnu se v jindřichohradecké porodnici narodili:

Lidé kolem Vltavy na Českokrumlovsku zachraňují i psy

Rožmberk nad Vltavou – Nejenom věci, ale také své psy ztrácejí vodáci plující po Vltavě. Své o tom ví Martin Pavljuk, který se ujal nejednoho bezradného psa běhajícího kolem Vltavy.