VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: JINDŘICHŮV HRADEC

Hradec rozděluje dotační miliony na památky v centru

Jindřichův Hradec – Celkem 2,68 milionu korun v podobě státní dotace na takzvaný program regenerace městské památkové rezervace, tedy na opravy budov v historickém centru města, letos přiteklo do Jindřichova Hradce. Podle místostarosty Bohumila Komínka se jedná o jednu z nejvyšších částek v republice.

OBRAZEM: Na plese se sešly národnosti z celého světa

Jindřichův Hradec - Ples Divadelní společnosti Jablonský je vždy plný nepřeberného množství masek. Letos tomu nebylo jinak.

Archeologové objevili část původního kostela svaté Alžběty

Jindřichův Hradec – Od 1. března probíhá v Jindřichově Hradci ve Vídeňské ulici rozsáhlá rekonstrukce inženýrských sítí. První etapa se výrazně dotkla terénu před bývalým kostelem svaté Alžběty.

Po dobu oprav dvora zlevní radnice Jitřenku

Jindřichův Hradec – Od nadcházejícího pondělí už řidiči nezaparkují pod Muzeem fotografie. Práce potrvají až do konce května.

Při Dnu ledvin často odhalí zdravotní problém

Jindřichův Hradec - Světový den ledvin si ve čtvrtek připomněla také jindřichohradecká nemocnice, která při této příležitosti nabídla zájemcům možnost nechat se vyšetřit.

Cestujícím MHD napomohou elektronické označníky

Jindřichův Hradec – Pro lepší přehled o příjezdech a odjezdech autobusů by ještě v letošním roce měly začít sloužit digitální ukazatele na zastávkách autobusů hradecké městské dopravy.

Muzeum se pro letošní rok oblékne do afrického hávu

Jindřichův Hradec – Zajímavou sbírku afrických hraček a dalších cenných artefaktů ze sbírek Národního muzea představí už koncem března Muzeum Jindřichohradecka.

AKTUALIZOVÁNO

U Rodvínova auto narazilo do stromu

Rodvínov - Ve středu dopoledne se na hlavním tahu z Jindřichova Hradce na Pelhřimov stala u Rodvínova na první pohled vážně vypadající dopravní nehoda.

S točnou a centrem cestujících čekají v Hradci na studii

Jindřichův Hradec – Plány na zajímavý rozvoj hradeckého nádraží brzdí čekání na technickou studii a také na směnu pozemků.

Student vyhrál tablet v soutěži SOŠ a SOU J. Hradec

Jindřichův Hradec - Ve spolupráci firmy HUSKY-KTW s.r.o. a partnerské školy SOŠ a SOU J. Hradec se uskutečnil den otevřených dveří v prostorách firmy.

Zloděj se vloupal do hospody, odnesl si notebook

Jindřichův Hradec - Jindřichohradečtí policisté pátrají po neznámém zloději, který se vloupal do restaurace v centru Hradce.

Budoucí zdravotníky navštívili zahraniční studenti

Jindřichohradecko - Mezinárodní projekt Edison zavedl také na Jindřichohradecko studenty z celého světa.

Připravují se opravy silnice mezi Bukem a Políknem

Jindřichův Hradec - Po souhlasu hradeckých radních nechává městský úřad zpracovat projektovou dokumentaci na celkovou opravu silnice, která spojuje Buk a Políkno a je dlouhodobě ve špatném stavu.

Besedu s mistry zrcadlového létání zahájil dar k významnému životnímu jubileu

Jindřichův Hradec - Koncem února uspořádal Klub historie letectví Jindřichův Hradec svoji první letošní akci v konferenčním sále Muzea Jindřichohradecka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies