V semifinále se jihočeští přeborníci střetli v Třebíči s PSKC Okříšky, mistrem Vysočiny. Ze dvou zcela vyrovnaných utkání, která se obě hrála na 3x13 minut, nakonec lépe vyšli domácí florbalisté. Je počátkem května čeká v Plzni národní šampionát.

První zápas skončil nerozhodně, když hosté vyrovnali na 3:3 Davidem Líbalem 38 vteřin před koncem. Rozhodující duel tak vlastně začínal od nuly a FK Slovan v něm dotáhl ztrátu 0:1 i 1:2, avšak následně nechal Okříšky odskočit do dvoubrankového náskoku. Necelé tři minuty před závěrem Jan Dítě snížil na 3:4 a za velkého povzbuzování fandů se Jihočeši ještě snažili stav srovnat, k napadání rozehrávky chodili až za domácí klec, ale čtvrtý gól už nevstřelili.

Okříšky – J. Hradec 3:3 (1:0, 0:2, 2:1)
Branky: 7. Hons, 27. Hons, 36. Ampapa (Hons) – 20. Jasanský, 21. Vettermann, 39. Líbal (Píša). Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Rozhodčí: Stejskal – Jindra. Diváci: 96.

Okříšky – J. Hradec 4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
Branky: 5. Hons (Kuchyňa), 11. Ampapa, 20. Hons, 23. Hons (Kuchyňa) – 7. Píša, 12. Kún (Všechovský), 37. Dítě. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Rozhodčí: Stejskal – Jindra. Diváci: 102.

J. Hradec: Marko, Rytíř – Beránek, Camrda, Čada, Dítě, Hromádka, Jasanský, Jindra, Kún, Líbal, Möhwald, Spurný, Píša, Vettermann, Všechovský.    (rop)