Házenkářky v interlize prohrály

Jindřichův Hradec – Do druhé poloviny interligy žen nevstoupily jindřichohradecké házenkářky podle představ. V domácí hale totiž nestačily na Partizánske, kterému podlehly 22:28 a dál zůstávají na posledním místě tabulky.

17.1.2011

Jindřichohradecké házenkářky doma nestačily na slovenské Partizánske, kterému podlehly 22:28. Na snímku se snaží přes obranu soupeřek střelecky prosadit Lucie Zbožínková.Foto: Zdeněk Píša

Úvod střetnutí se přitom Jihočeškám povedl a v 7. minutě vedly 5:2. Pak však promarnily několik šancí a s chutí hrající mladý slovenský celek toho dokonale využil. V 17. minutě se Partizánske poprvé ujalo vedení a nevzdalo se ho až do konce utkání. Rozhodující zlom přišel hned na začátku druhého poločasu, v němž během pěti minut hostující házenkářky odskočily na šestibrankový rozdíl – 11:17. Domácím se nedařilo v obraně, dopouštěly se řady technických chyb a v ofenzivě navíc ztroskotávaly na brankářce Medveďové, takže v 47. minutě prohrávaly dokonce už o devět gólů – 15:24. V tvrdém, ale korektně vedeném souboji už Jihočešky stačily v závěru pouze kosmeticky zmírnit nepříjemnou porážku.

Házená J. Hradec – Danlog Partizánske 22:28 (11:13)
Nejvíce branek: Bubeníková 6, Pilařová 4/1, Zbožínková 3 – Ščasná 7, Košíková 6, Michnová 5/1. Sedmimetrové hody: 4/3:1/1. Vyloučení: 7:4. ČK: Pilařová (JH).

17.1.2011 VSTUP DO DISKUSE

Bratři Michálkovi kralovali ve Vlkovské pískovně

Jindřichohradecká radnice. Ilustrační foto.

Podloží rozhledny je v pořádku, říká radnice

V Rapšachu zvítězili muži i ženy z Lásenice

Rapšach – Další kolo Velké ceny Třeboňska se konalo o uplynulém víkendu v Rapšachu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

V sobotu rozezní parkán rock, ska i punk

Prachatice - Hospic music fest 2017 - nultý ročník jednodenního hudebního festivalu, odstartuje již tuto sobotu. Bavit se a pomáhat můžete od 13 do 22 hodin.

Na sál to nestihla. Porodila pod stoletou lípou

Písek – Tatínek by zasloužil medaili. Shodovaly se sestřičky na porodnickém oddělení písecké nemocnice, když v úterý propouštěly domů Evu Chvojsíkovou z Týna nad Vltavou s dcerkou Barborkou. Té se totiž už nechtělo čekat a přišla na svět v pátek ve 20.25 hodin za pomoci tatínka Miroslava kousek za bránou nemocnice pod stoletou lípou.