Jaroslav Matějka, předseda Olympu J. Hradec (1. místo):

„Okresní derby přineslo výbornou propagaci hokejbalu, k čemuž přispěla i přítomnost poháru mistrů světa, který zajistil náš kouč Jan Donauschachtl. Rekordní návštěva více než dvou stovek diváků viděla útočný hokejbal plný ostrých soubojů, které však ke každému derby patří, a my si vysokým vítězstvím udělali tu nejlepší reklamu. Po vyrovnané úvodní třetině jsme ve druhé části za stavu 2:0 přečkali dlouhé oslabení tři ku pěti a po něm jsme přidali dva slepené góly, což duel definitivně rozhodlo v náš prospěch. Konec již byl naší exhibicí. Nutno dodat, že Suchdol nehrál špatně, ale my jsme šli odhodlaně za vítězstvím. Věříme, že toto vydařené představení přitáhne k hokejbalu více příznivců, neboť tým si to za předváděné výkony zaslouží.“

Stanislav Landa, trenér Suchdola (7.):

„Z naší strany to bylo nejhorší utkaní v sezoně. První třetinu jsme sice nehráli špatně, ale Olymp dal šťastný gól. V dalším průběhu už nás však domácí jasně předčili a vyškolili v produktivitě. Navíc nám chyběly opory David Lakatoš, Petr Klíma a nejproduktivnější hráč Jaroslav Blecha.“ (ger)