Střelecky se dařilo hlavně Kompanovi s Píchou

Slovan J. Hradec – Česká Lípa 79:65 (20:15, 39:36, 60:46)

Zpočátku se oba týmy střídaly ve vedení, ale ani jeden z nich si výraznější náskok vytvořit nedokázal. Ve druhé čtvrtině přišel na palubovku Pícha a především jeho zásluhou se domácí dostali do vedení 33:25. Ovšem na tento vývoj ještě Česká Lípa stačila odpovědět.
Rozhodnutí přinesla třetí čtvrtina. Mohutný nápor Slovanu zahájený trojkou Kompana soupeř nezachytil a výsledkem byl čtrnáctibodový náskok, který v poslední části narostl až na dvacet bodů – 73:53. V závěru sice domácí dovolili protivníkovi korigovat, ale to již nic nemohlo změnit na zasloužené výhře.

Body: Pícha 17, Kompan 16, J. Novák 14, Číha 13, Kopanič 9, Přibyl 6, Nečeda 2, Hořejší 2.

Slovan J. Hradec – Mladá Boleslav 75:62 (12:11, 27:32, 57:40)

První polovina duelu patřila hostům a teprve nadšený výkon domácích, podporovaný skvěle fandícím publikem, přinesl zvrat ve třetí části hry, kterou Slovan vyhrál 30:8. Domácí tým se oproti předchozímu duelu výrazně zlepšil v proměňování trestných hodů (z 20 pokusů 15 bodů).

Body: Kompan 20, Číha 16, Knetl 13, Pícha 11, Novák 8, Kopanič 5, Pazour 2.