Tým, který byl do té doby na 3. místě tabulky, podlehl mužstvům FC Nikdo Číměř a Quizard J. Hradec. Pro druhý zmíněný klub to byla první výhra v mistrovském ročníku. Dvakrát dokázala zvítězit Kasalova pila, což jí hodně pomohlo v boji o postup do play off.

Plzeňská pivnice – FC Nikdo 1:2 (0:0) – Hráči K. Řečice vypadali velmi unaveně, pravděpodobně navíc soupeře podcenili, takže se právem na jejich úkor zrodilo veliké překvapení. Outsider z Číměře vyhrál zcela zaslouženě, protože po úspěchu evidentně toužil více než favorizovaný tým z pivnice. Vítězové mohli vyhrát větším rozdílem, ale spoustu jejich šancí a střel vyřešil výtečně chytající řečický gólman Vlk. V závěru si ovšem ani on nedokázal poradit s přesnou trefou Nováka z přímého kopu, která strhla výhru na stranu FC Nikdo.

Branky: F. Markes – Jiří Novák 2. ŽK: 1:0 (V. Roubík).

Sedelská hospoda – Lennyho Křídla 1:2 (0:1) – Křídla nastoupila s minimálním počtem hráčů, na lavičce jim nezůstal nikdo na střídání, takže zvolila udržovací taktiku. Sedelskou hospodu příliš často do šancí nepouštěla, sama se k tomu v prvním poločase dostala do vedení, když se prosadil Kuchař. Stejný průběh měla i druhá půle, lídr tabulky dál předváděl jakousi údržbu a zdálo se, že je spokojen s nejmožnějším těsným vítězstvím. Z taktiky musel ovšem na chvíli upustit, jelikož Sedlo dokázalo vyrovnat na 1:1, když střele Hrona nechtěně do branky pomohl obránce Křídel Kučera. Favorit na smírný stav zareagoval zvýšenou aktivitou a Hora mu ze standardní situace zařídil zisk tří bodů.

Branky: Hron – Kuchař, Hora. ŽK: 1:2 (Kubíček – T. Kamas, Kuchař).

Quizard J. Hradec – Plzeňská pivnice 5:3 (4:0) – Plzeňská pivnice opravdu zažila černou neděli. K zápasům 9. kola přijela v roli jasného favorita, po porážkách od dvou nejslabších týmů tabulky odjela s ostudou. Quizard, který nastoupil bez náhradníků, dal do prvního poločasu hodně sil. Jak se ukázalo, tak to bylo rozhodující, neboť po úvodní patnáctiminutovce vedl 4:0. Velkou zásluhu na vedení outsidera měl autor hattricku Hromádka, právě góly tohoto kanonýra minulých sezón Quizardu v tomto ročníku chybí. Po obrátce se K. Řečice snažila využít faktu, že mužstvu od Vajgaru docházejí síly, ale velký náskok dohnat nedokázala.

Branky: B. Hromádka 3, Havlík, Moták – Bouzar, T. Mach, F. Markes.

Roztrhtrenky – Lennyho Křídla 0:7 (0:4) – Vedoucí mužstvo tabulky od úvodního hvizdu kontrolovalo vývoj zápasu a soupeře nepustilo ani do náznaku šance. Téměř celé novobystřické derby se odehrálo na polovině Roztrhtrenek, které mohou být rády, že neinkasovaly mnohem víc gólů. Pěknými akcemi na sebe v týmu vítězů upozornil Kuchař, také z jeho přihrávek vytěžil hattrick Hora.

Branky: Hora 3, T. Kamas 2, Chuda, Kuchař.

FC Nikdo – Sedelská hospoda 0:11 (0:4) – Duel připomínal hru kočky s myší. Zkušený celek Sedelské hospody se dostal do vedení hned v první minutě, kdy otevřel skóre Kodada. Poté se na zhruba deset minut Číměř dokázala úspěšně bránit a držela jednogólovou ztrátu. V závěru první půle ovšem třikrát inkasovala a úvodní část prohrála až příliš krutě 0:4. Okamžitě na začátku druhého poločasu se popáté trefil Kandl a sebral tím nováčkovi chuť na odpor.

Branky: L. Mihula, P. Kodada, Kandl, Jiří Havel 2, P. Mihula, Hron, Kubíček.

Cuba`s – Quizard J. Hradec 6:0 (2:0) – Jindřichohradecká družinka držela statečně krok do 12. minuty, kdy bezbrankový stav zrušil dosavadní nejlepší střelec C.K. ligy Kratochvíl. Stejný hráč se před změnou stran trefil i podruhé a zajistil svému celku klid před druhým dějstvím. Na jeho začátku přišly třetí a čtvrtý Kratochvílův úder a poté již početná dačická sestava v poklidu utkání dovedla k jasnému vítězství.

Branky: Kratochvíl 4, Dvořák, Miloš Novák.

Inter – Příbraz 2:4 (0:2) – Z derby futsalových vsí potřebovalo body vytěžit spíše společenství Plavska a Lásenice, které se pohybuje na rozhraní poslední postupové příčky do play off. Zápas ovšem ovládla Příbraz s její lepší kombinační hrou a důraznou koncovkou. Výhra Rozmetadla mohla být i výraznější, ale v závěru střetnutí, kdy již Inter hrál vabank, několik velkých příležitostí spálilo.

Branky: Jiří Heřmánek 2 – Z. Mládek 2, Kynčl, D. Melzoch.

Roztrhtrenky – Kasalova pila 1:2 (0:1) – Pokud by Roztrhtrenky zvítězily, tak by si definitivně zajistily postup do čtvrtfinále. O účast ve vyřazovací části ovšem stojí i Kasalova pila, takže se od úvodního hvizdu na hrací ploše odvíjel velký boj. Mnohem více šancí si dokázali vypracovat domácí futsalisté, ale nakonec doplatili na vychýlenou mušku a fakt, že si neuměli poradit s vynikajícím gólmanem Vítečkem.

Branky: Zach – Landkammer, Slanina.

Příbraz – Cuba`s 3:6 (1:4) – K bombardérovi „Kubíků“ Kratochvílovi se tentokrát přidal ještě Novák a oba zkušeně dovedli svůj tým k vítězství a zároveň k posunu na průběžné třetí místo tabulky.

Branky: Stejskal 2, Z. Mládek – Kratochvíl, Miloš Novák 2, Šprincl, Dvořák.

Inter – Kasalova pila 2:5 (1:2) – Inter musel vyhrát, aby přiživil šanci na postup do play off, ale proti Kasalově pile – přímému sokovi v bitvě o čtvrtfinále – předvedl nervózní výkon, za který si snad ani zisk bodů nezasloužil. Vše vyvrcholilo extempore brankáře poraženého celku Jana Heřmánka, jenž byl vyloučen kvůli urážce rozhodčího. Disciplinárka zkušeného brankáře potrestala zákazem startu ve dvou utkáních.

Branky: Pivko, Bureš – P. Baláž 2, Brož, Slanina, Maršák. ŽK: 0:1 (Víteček). ČK: 1:0 (Jan Heřmánek).