Ve vyřazovacích bojích nastoupí futsalisté Sedla již zítra proti Remalu (19.30)

Sedlu se podařilo plán naplnit pouze z poloviny, protože dokázalo zdolat jen českobudějovické Kohouty. Kýžená druhá výhra ovšem nepřišla, když Kelta prohrála s Remalem Č. Budějovice. Musela tedy čekat na zaváhání Lumosu Hůry, což se nakonec stalo.
Hůry prohrály v Protivíně 4:7 a tento výsledek posunul tým z Jindřichohradecka do čtvrtfinále.
V play-off, které se hraje pohárovým způsobem, se Sedlo střetne znovu s Remalem, přičemž začíná již zítra od 19.30 hodin doma v Kunžaku.

Kelta Sedlo – Kohouti Č. Budějovice 12:3 (5:2) – V úvodu na hráčích Kelty byla znát nervozita, které se nezbavili ani navrátilci do sestavy Petr Kodada a Martin Melzoch. Špatný pohyb a přebírání hráčů při bránění byly důvodem faktu, že domácí tým po 11 minutách prohrával s Kohouty již 0:2. Sedlo se poprvé gólově prosadilo v 15. minutě zásluhou Leoše Nácara, po jehož trefě se favorit uklidnil a nastartoval brankostroj.
Na začátku druhé půle Nácar doplnil svůj hattrick a Kelta v té chvíli vedla už 6:2. Ve 35. min. hosté vsítili třetí gól a měli chuť nadechnout se ke zdramatizování zápasu. Avšak s tím nesouhlasil Jiří Havel, kterému se rovněž podařilo dosáhnout hattricku. Trefoval se střídavě s Kodadou a Luďkem Kuchařem a nakonec se zrodilo dvojciferné vítězství.

Sedlo: Drábik – Fiedler, Hron 1, Kandl, Kuchař 2, P. Kodada 2, Jiří Havel 3, Nácar 3, Melzoch 1.

Remal Č. Budějovice – Kelta Sedlo 5:2 (1:1) – Zápas začal pro tým z Jindřichohradecka nešťastně, když se hned při prvním střídání zranil nejlepší ofenzivní hráč Kuchař. Přesto se hosté dostali v 10. minutě do vedení, které gólem zařídil Lukáš Mihula. Domácí tým to ovšem nedeprimovalo a do konce poločasu vyrovnal, když využil zaváhání jinak vynikajícího brankáře Sedla Pavla Drábika.
Za rozhodující momenty střetnutí se dají považovat situace ze čtyřicáté minuty. Za stavu 2:2 měla Kelta šanci jít do vedení, ale špatně naložila s přečíslením. Do rychlého brejku se dostali domácí futsalisté, hosté faulovali a pískala se penalta. Domácí Jindřich Šefčík ji proměnil a českobudějovické mužstvo poté už vítězství nepustilo.
„Ve čtvrtfinále nás znovu čeká Remal, nad kterým jsme na podzim doma vyhráli 6:3. Pokud nastoupíme v solidním složení, máme šanci postoupit. Ovšem už teď je jisté, že hrát nebude Chuda, který vyfasoval dvouzápasový nepodmíněný distanc,“ sdělil hrající šéf Kelty David Fiedler.

Sedlo: Drábik – Kuchař, Fiedler, Kandl, Chuda, Mihula 1, Melzoch 1, Hron, Nácar.