VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kuželkářům vládli Navrkalová a Blecha

Jindřichohradecko - Kuželkáři na Jindřichohradecku bojovali o tituly přeborníků okresu na hernách ve Slavonicích, Npvé Bystřici, Dačicích a Českých Velenicích.

13.1.2017
SDÍLEJ:

Českovelenická kuželkářka Renáta Navrkalová.Foto: archiv Deníku

Tituly vybojovali v juniorských kategoriích Michaela Běhounová a Mojmír Holec, mezi veterány Radka Burianová a Libor Mátl. V ženách neměla konkurenci Renáta Navrkalová a přeborníkem Jindřichohradecka v mužích se stal Milan Blecha.

Na mistrovství šlo také o postupy na přebory jižních Čech, které se v sobotu 28. ledna uskuteční v N. Hradech (ženy), Č. Velenicích (juniorky + junioři), Slavonicích (senioři), Dačicích (muži) a Blatné (seniorky). V uvedeném výsledném pořadí jsou vždy pouze jména těch, co se na mistrovství Jihočeského kraje kvalifikovali.

V neděli  okresní přebory budou pokračovat v Dačicích, kde se představí dorostenky a  dorostenci a Nové Bystřici, tam se prezentují všechny kategorie žactva. Na obou kuželnách program začne v 9 hodin a vrcholit bude těsně před třetí odpolední.

Seniorky – Dačice (3): 1. Radka Burianová 497, 2. Marie Zoubková (obě Kunžak) 491.

Ženy – Dačice (11): 1. Renáta Navrkalová (Č. Velenice) 575, 2. Iva Molová 538, 3. Gabriela Filakovská 525, 4. Veronika Baudyšová (všechny N. Bystřice) 512, 5. Michaela Kopečná (Dačice) 510, 6. Dagmar Králová (N. Bystřice) 493, 7. Petra Holá (Č. Velenice) 491, 8. Simona Matulová 491, 9. Pavlína Marková (obě Dačice) 489, 10. Jolana Vilímková (Kunžak) 485.

Juniorky – Slavonice (3): 1. Michaela Běhounová 512, 2. Hana Vrecková 509, 3. Renata Vránková (všechny N. Bystřice) 502.

Senioři – N. Bystřice (35): 1. Libor Mátl (J. Hradec) 579, 2. Zdeněk Holub (Slavonice) 533, 3. Jiří Malínek (Dačice) 527, 4. Zdeněk Správka (Kunžak) 518, 5. Vladimír Štipl (J. Hradec) 514, 6. Jaroslav Štěrba (N. Bystřice) 513, 7. Milan Míka (Č. Velenice) 511, 8. Miloš Křížek (Dačice) 508, 9. Zdeněk Hrbek (N. Bystřice) 508.

Muži – Č. Velenice (36): 1. Milan Blecha 611, 2. Daniel Kovář (oba Dačice) 596, 3. Roman Osovský (Č. Velenice) 590, 4. Pavel Kabelka (Dačice) 588, 5. Jan Baudyš 587, 6. Jaroslav Běhoun 575, 7. Martin Filakovský 571, 8. Jan Havlíček (všichni N. Bystřice) 567, 9. Pavel Blažek (Slavonice) 564.

Junioři – Slavonice (10): 1. Mojmír Holec (Dačice) 575, 2. Tomáš Maroušek (Č. Velenice) 556, 3. Lukáš Prkna 548, 4. Josef Brtník (oba Dačice) 542, 5. Michal Horák (Kunžak) 533, 6. Radek Beranovský (Slavonice) 513, 7. Lukáš Křížek (Dačice) 493, 8. Jakub Kadrnoška (Slavonice) 491, 9. Ondřej Baštář (Dačice) 464.

Autor: Roman Pišný

Autor: Redakce

13.1.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Řečice staví seniorské bydlení i cyklostezku

Odemykání Lužnice.

Kam se můžete v sobotu vydat za zábavou

Bitva u Sudoměře má čtvrté pokračovaní

Sudoměř 24. března - Už počtvrté se v sobotu 235. března vrátí dějiny na místa, kde 25. března 1420 došlo k památné bitvě. Přibližně 400 husitů (včetně žen a dětí), mířících na horu Tábor, dostihli jejich nepřátelé – vojsko strakonických johanitů a katolických šlechticů, přezdívaných Železní páni.

Uzavírka u Diamantu skončila, příští týden začne další

České Budějovice – Řidiči v pátek zajásali, neboť před 14. h byl znovu otevřen pravý jízdní pruh ve směru do města a pravé odbočení na Strakonickou ulici směrem na sídliště Vltava.

Když o víkendu bolí zuby

Jindřichohradecko - Pokud vás o víkendu začnou bolet zuby, pomoc najdete na zubní pohotovosti v Jindřichově Hradci a Dačicích.

Miminko roku se jmenuje po tátově oblíbené kapele

Valtínov, Jindřichův Hradec/OBRAZEM/ – V soutěži Jindřichohradeckého deníku Miminko roku 2016 zvítězil po velkém boji Kryštof Reiter z Valtínova.

1. liga - I. část

51.kolo

13.02.2016
Jihlava České Bud 4 : 2
HC Most Havířov 4 : 7
Třebíč Litoměřice 5 : 3
Kadaň Ústí n. L. 4 : 6
Slavia Šumperk 4 : 3
Prostějov Přerov 3 : 2
Benátky Kladno 3 : 2

52.kolo

17.02.2016
České Bud Benátky 1 : 4
Kladno Prostějov 8 : 7
Přerov Slavia 3 : 4
Šumperk Kadaň 3 : 0
Ústí n. L. Třebíč 1 : 0
Litoměřice HC Most 3 : 2
Havířov Jihlava 1 : 5

1.liga 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. HC Rytíři Kladno 52 29 0 11 201 : 151 104
2. HC Dukla Jihlava 52 29 0 16 163 : 124 98
3. HC Motor České Budějovice 52 28 0 17 185 : 142 97
4. HC Slavia Praha 52 24 0 14 172 : 135 94
5. HC Zubr Přerov 52 23 0 20 161 : 149 84
6. LHK Jestřábi Prostějov 52 22 0 16 148 : 156 84
7. HC AZ Havířov 2010 52 25 0 22 159 : 152 82
8. HC Slovan Ústí nad Labem 52 20 0 22 176 : 178 74
9. SK Kadaň 52 18 0 23 146 : 159 71
10. HC Stadion Litoměřice 52 15 0 21 149 : 177 71
11. SK Horácká Slavia Třebíč 52 17 0 22 129 : 147 70
12. HC Benátky nad Jizerou 52 16 0 28 129 : 144 61
13. HC Most 52 13 0 29 133 : 184 53
14. Hokej Šumperk 2003 52 10 0 28 130 : 183 49

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies