VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Od okresních zelených stolů

Jindřichohradecko - Výsledky okresního přeboru ve stolním tenise.

14.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

OKRESNÍ PŘEBOR II.

9. kolo:
Novosedly A - Č. Velenice D 15:3 (46:14), Nalezený A. st.- 4.5/0; Kotek P.- 4.5/0; Prokeš R.- 4.5/0; Kubata J.- 1.5/3 - Stašek J.- 1/2; Hauk P.- 1/3.5; Košumberský F.- 1/3.5; Vondrys P.- 0/1.5; Čábelka J.- 0/4.5;
Novosedly B - Majdalena A 0:18 (6:54), Samec J.- 0/4.5; Benda M.- 0/4.5; Kvapil D.- 0/4.5; Maryška R.- 0/4.5 - Klestil M.- 4.5/0; Vrchota R.- 4.5/0; Plch J.- 4.5/0; Kopřiva I.- 4.5/0.
K. Řečice B - Dačice A 1:17 (17:53), Smolík J.- 1/3.5; Adámek E.- 0/4.5; Michal M.- 0/4.5; Budík R.- 0/4.5 - Kelbler P.- 4.5/0; Havlík Z.- 4.5/0; Havlík V.- 4.5/0; Havlík M.- 3.5/1.
Dírná A - Suchdol C 6:12 (28:43), Čoudek M.- 3.5/1; Hanzlík V.- 1.5/3; Spurný J.- 1/3.5; Hloušek K.- 0/4.5 - Šubrt J. ml.- 4/0.5; Lakatoš A.- 3.5/1; Průcha K.- 2.5/2; Krahulec J.- 2/2.5.
Chlum B - Č. Velenice C 12:6 (41:23), Flaška J.- 4/0.5; Kříž P.- 3.5/1; Vlček V.- 3.5/1; Pepich P.- 1/1; Dvořák J. st.- 0/2.5 - Herda J.- 3.5/1; Ševčík P.- 1.5/3; Vlačiha V.- 1/3.5; Schandl L.- 0/4.5.
10. kolo: Č. Velenice D - Č. Velenice C 0:18 (10:54), Košumberský F.- 0/4.5; Hauk P.- 0/4.5; Stašek J.- 0/4.5; Vondrys P.- 0/4.5 - Vlačiha V.- 4.5/0; Strouha F.- 4.5/0; Tóth Š. ml.- 4/0; Ševčík P.- 4/0; Schandl L.- 0.5/0; Herda J.- 0.5/0.
Chlum B - Suchdol C 6:12 (25:40), Flaška J.- 3/1.5; Vlček V.- 1.5/3; Kříž P.- 0.5/3; Dvořák J. st.- 0/2; Pepich P.- 0/2.5 - Pelouch M.- 4/0.5; Lakatoš A.- 3.5/1; Šubrt J. ml.- 3/1.5; Krahulec J.- 1.5/2.
Dírná A - Dačice A 1:17 (10:53), Hanzlík V.- 1/3.5; Hloušek K.- 0/4.5; Košner P.- 0/4.5; Spurný J.- 0/4.5 - Kelbler P.- 4.5/0; Havlík Z.- 4.5/0; Havlík V.- 4.5/0; Havlík M.- 3.5/1.
K. Řečice B - Majdalena A 11:7 (37:29), Kryzan L.- 4.5/0; Smolík J.- 3.5/1; Adámek E.- 3/1.5; Budík R.- 0/2; Michal M.- 0/2.5 - Kopřiva I.- 3/1.5; Vrchota R.- 1.5/3; Plch J.- 1.5/3; Klestil M.- 1/3.5.
Novosedly B - Novosedly A 6:12 (23:37), Maryška R.- 2.5/2; Čechová L.- 2.5/2; Benda M.- 1/3.5; Samec J.- 0/4.5 - Kotek P.- 4/0.5; Kubeš O.- 3.5/1; Nalezený A. st.- 3.5/1; Kubata J.- 1/3; Průcha M.- 0/0.5.
11. kolo: Novosedly B - Č. Velenice D 10:8 (37:30), Čechová L.- 3.5/0; Maryška R.- 3.5/1; Benda M.- 2/2.5; Švárová J.- 1/3.5; Šmíd D.- 0/1 - Košumberský F.- 3.5/1; Hauk P.- 3/1.5; Stašek J.- 1/3.5; Vondrys P.- 0.5/4.
Novosedly A - K. Řečice B 18:0 (54:11), Prokeš R.- 4.5/0; Kotek P.- 4.5/0; Marek M.- 4.5/0; Nalezený A. st.- 4.5/0 - Smolík J.- 0/4.5; Adámek E.- 0/4.5; Michal M.- 0/4.5; Budík R.- 0/4.5.
Majdalena A - Dírná A 15:3 (45:14), Vrchota R.- 4.5/0; Kopřiva I.- 4.5/0; Klestil M.- 3.5/1; Plch J.- 2.5/2 - Čoudek M.- 2/2.5; Spurný J.- 1/3.5; Hloušek K.- 0/4.5; Hanzlík V.- 0/4.5.
Dačice A - Chlum B 17:1 (52:12), Havlík M.- 4.5/0; Havlík Z.- 4.5/0; Havlík V.- 4.5/0; Havlík P.- 3/1; Kelbler P.- 0.5/0 - Vlček V.- 1/3.5; Pepich P.- 0/4.5; Kříž P.- 0/4.5; Trsek M.- 0/4.5.
Suchdol C - Č. Velenice C 14:4 (45:21), Pelouch M.- 4.5/0; Lakatoš A.- 3.5/1; Šubrt J. ml.- 3.5/1; Krahulec J.- 2.5/2 - Ševčík P.- 3/1.5; Schandl L.- 1/3.5; Vlačiha V.- 0/4.5; Herda J.- 0/4.5.

OKRESNÍ PŘEBOR III.

9. kolo:
Kunžak A - GC N. Bystřice B 3:15 (15:50), Zabloudil F.- 1/3.5; Rokyta P.- 1/3.5; Holcmann V.- 1/3.5; Koukol M.- 0/4.5 - Nedělka L.- 4.5/0; Ondrúšek S.- 4.5/0; Mátl L.- 3.5/0; Kinšt O.- 2.5/2; Hertel D.- 0/1.
Dačice B - Chlum C 15:3 (46:22), Mareš M.- 4.5/0; Štěpánek A.- 4.5/0; Havlík J.- 3.5/1; Doležal O.- 2.5/2 - Trsek M.- 2/2.5; Pepich P.- 1/3.5; Brabcová R.- 0/1; Outlý R.- 0/3.5; Brabec P.- 0/4.5.
Lásenice B - N. Včelnice B 2:16 (14:49), Macho V.- 1/3.5; Duchoň J.- 1/3.5; Novák L.- 0/4.5; Duchoň K.- 0/4.5 - Šindelář R.- 4.5/0; Šuhájek F.- 4.5/0; Gulikáš L.- 4.5/0; Němeček J.- 2.5/2.
Novosedly C - Lodhéřov C 3:15 (14:48), Šmíd D.- 2/2.5; Havlová V.- 1/3.5; Kubata J.- 0/4.5; Průcha M.- 0/4.5 - Lehký L.- 4.5/0; Čejna T.- 4.5/0; Kuschall J.- 3.5/1; Kundrát J.- 2.5/2.
10. kolo: GC N. Bystřice B - Lodhéřov C 8:10 (39:34), Mátl L.- 4.5/0; Ondrúšek S.- 2/2.5; Nedělka L.- 1/3.5; Hertel D.- 0.5/1; Kinšt O.- 0/3 - Šamal F.- 3.5/1; Holakovský J.- 3.5/1; Čejna T.- 2/2.5; Kuschall J.- 1/2.5; Kundrát J.- 0/1.
Majdalena B - N. Včelnice B 1:17 (4:52), Šimáček L.- 1/3.5; Novotný K.- 0/4.5; Kopřiva M.- 0/4.5; Kopřiva D.- 0/4.5 - Šindelář R.- 4.5/0; Šuhájek F.- 4.5/0; Gulikáš L.- 4.5/0; Němeček J.- 3.5/1.
Lásenice B - Chlum C 7:11 (29:39), Macho V.- 3/1.5; Duchoň J.- 2/2.5; Novák L.- 1.5/3; Duchoň K.- 0.5/4 - Pepich P.- 4.5/0; Trsek M.- 3.5/1; Brabec P.- 2/2.5; Outlý R.- 1/3.5.
Dačice B - Kunžak A 15:3 (48:14), Štěpánek A.- 4.5/0; Mareš M.- 3.5/1; Havlík J.- 3.5/1; Doležal O.- 2/0; Havlík M.- 1.5/1 - Holcmann V.- 3/1.5; Vilímek F.- 0/4.5; Zabloudil F.- 0/4.5; Rokyta P.- 0/4.5.
11. kolo: GC N. Bystřice B - Dačice B 15:3 (51:27), Pokorný M.- 4.5/0; Kinšt O.- 3.5/1; Mátl L.- 3.5/1; Ondrúšek S.- 2.5/1; Nedělka L.- 1/0 - Havlík M.- 2/2.5; Mareš M.- 1/3.5; Havlík J.- 0/4.5; Štěpánek A.- 0/4.5.
Kunžak A - Lásenice B 9:9 (34:38), Koukol M.- 3.5/1; Holcmann V.- 3/1.5; Krištof L.- 1.5/3; Zabloudil F.- 1/3.5 - Shejbal R.- 4.5/0; Macho V.- 2.5/2; Langer M.- 1/3.5; Duchoň K.- 1/3.5.
Chlum C - Majdalena B 15:3 (48:13), Brabec P.- 3.5/1; Outlý R.- 3.5/1; Pepich P.- 3.5/1; Trsek M.- 2.5/0; Pepich P.- 2/0 - Šimáček L.- 3/1.5; Kužel J.- 0/0.5; Kopřiva M.- 0/4; Novotný K.- 0/4.5; Kopřiva D.- 0/4.5.

(jš)

14.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Dalibor Fait byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání, v němž Hradec zvítězil v prostějovské hale 85:77.

Basketbalisté Lions porazili Prostějov i pošesté

Pohled na dnes již opuštěnou starou radnici v Třeboni.

Zimák se odkládá, přednost má radnice

Budou jen volit, nebo řešit i kauzy?

České Budějovice - Podpis koaliční smlouvy ve středu, volba nových orgánů kraje ve čtvrtek.

AKTUALIZUJEME

Obrazem: Jihočeši se někde budili do bílého rána, jinde to jen kvetlo

Jižní Čechy - Podívejte se, do jakého rána se ve čtvrtek, 27. dubna, probudili Jihočeši. Šumavu, ale i nižší polohy zasypal těžký sníh, na Jindřichohradecku po něm nebylo ani památky. A takové bylo ráno v Prachaticích, v Českém Krumlově, na Lipně a dalších místech Jihočeského kraje i díky snímkům, které poslali naši čtenáři. Bohužel, není to jen o zasněžených záběrech, ale také o nehodách.

Dálnice D3, to je ohňostroj komplikací

Jižní Čechy – Soudní spory firem o zakázky, problémy s majiteli některých nemovitostí nebo až kuriozní debaty o tom, jestli má nebo nemá být zpoplatněna jízda po rozestavěné dálnici.

Na svatovítské varhany přidala i Třeboň

Třeboň - V katedrále sv. Víta na Pražském hradě byla slavnostně podepsána za přítomnosti držitelů klíčů od Korunní komory, či jejich zástupců, smlouva s firmou, která v Praze postaví nové varhany.

1. liga - I. část

51.kolo

13.02.2016
Jihlava České Bud 4 : 2
HC Most Havířov 4 : 7
Třebíč Litoměřice 5 : 3
Kadaň Ústí n. L. 4 : 6
Slavia Šumperk 4 : 3
Prostějov Přerov 3 : 2
Benátky Kladno 3 : 2

52.kolo

17.02.2016
České Bud Benátky 1 : 4
Kladno Prostějov 8 : 7
Přerov Slavia 3 : 4
Šumperk Kadaň 3 : 0
Ústí n. L. Třebíč 1 : 0
Litoměřice HC Most 3 : 2
Havířov Jihlava 1 : 5

1.liga 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. HC Rytíři Kladno 52 29 0 11 201 : 151 104
2. HC Dukla Jihlava 52 29 0 16 163 : 124 98
3. HC Motor České Budějovice 52 28 0 17 185 : 142 97
4. HC Slavia Praha 52 24 0 14 172 : 135 94
5. HC Zubr Přerov 52 23 0 20 161 : 149 84
6. LHK Jestřábi Prostějov 52 22 0 16 148 : 156 84
7. HC AZ Havířov 2010 52 25 0 22 159 : 152 82
8. HC Slovan Ústí nad Labem 52 20 0 22 176 : 178 74
9. SK Kadaň 52 18 0 23 146 : 159 71
10. HC Stadion Litoměřice 52 15 0 21 149 : 177 71
11. SK Horácká Slavia Třebíč 52 17 0 22 129 : 147 70
12. HC Benátky nad Jizerou 52 16 0 28 129 : 144 61
13. HC Most 52 13 0 29 133 : 184 53
14. Hokej Šumperk 2003 52 10 0 28 130 : 183 49

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies