VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní stolní tenis v číslech

Jindřichohradecko - Stolní tenisté na Jindřichohradecku završili své dlouhodobé soutěže družstev dospělých.

23.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Adam Knesl

Vítězové všech tří skupin Třeboň D, GC N. Bystřice a Suchdol C) si vybojovali právo postupu do vyšších soutěží, poslední týmy v OP I. a II. (Č. Velenice C, Dírná) sestupují.

OKRESNÍ PŘEBOR I.

20. kolo:
Č. Velenice C - Studená C 2:16 (15:50), Kropík M.- 2/2.5; Strouha F.- 0/2; Vondrys P.- 0/2.5; Tóth Š. ml.- 0/4.5; Herda J.- 0/4.5 - Maňhal J. st.- 4.5/0; Novák J.- 4.5/0; Kopáček P.- 3.5/1; Martinů J.- 3.5/1.
USK FM J. Hradec A - K. Řečice A 10:8 (39:31), Bohm Z.- 4.5/0; Hubačka M.- 3/1.5; Lukšů V.- 1.5/3; Kalaš V.- 1/3.5 - Smolík T. ml.- 3/1.5; Smolík Z. st.- 2.5/2; Kryzan L.- 1.5/3; Plička J.- 1/3.5.
Lásenice A - Jitka J. Hradec A 9:9 (35:34), Picka P.- 4.5/0; Kozel J.- 4.5/0; Shejbal R.- 0/4.5; Kožera V.- 0/4.5 - Petrů R.- 2.5/2; Dáňa V.- 2.5/2; Fridrich J.- 2/2.5; Hulík L.- 2/2.5.
Třeboň C - Lodhéřov B 12:6 (42:34), Brezovský M.- 4.5/0; Schams M.- 3.5/1; Bartl J.- 2.5/2; Matějka K.- 1.5/3 - Laštovka F.- 3/1.5; Šamal F.- 1/3.5; Holakovský J.- 1/3.5; Filipský P.- 1/3.5.
Č. Velenice B - Chlum A 5:13 (28:41), Hruška Z.- 3/1.5; Lukáč I.- 2/2.5; Ševčík P.- 0/4.5; Novák J.- 0/4.5 - Dvořák J. ml.- 4.5/0; Fišer J.- 3.5/1; Flaška M.- 2.5/2; Dvořák J. st.- 2/2; Flaška J.- 0.5/0.
Třeboň D - Suchdol B 14:4 (47:26), Olejníček P.- 4.5/0; Novák J.- 4.5/0; Maxa M. st.- 3.5/1; Petrásek M.- 1.5/0; Barger V.- 0/3 - Bubalová J.- 1/3.5; Šubrt J. st.- 1/3.5; Krahulec J.- 1/3.5; Janda F.- 1/3.5.

21. kolo:
Třeboň D - Č. Velenice C 15:3 (48:9), Olejníček P.- 4.5/0; Petrásek M.- 4.5/0; Maxa M. st.- 3.5/1; Novák J.- 2.5/2 - Kropík M.- 2/2.5; Šmajcl V.- 1/3.5; Stašek J.- 0/4.5; Tóth Š. ml.- 0/4.5.
Suchdol B - Č. Velenice B 14:4 (50:29), Bubalová J.- 3.5/1; Šubrt J. st.- 3.5/1; Krahulec J.- 3.5/1; Janda F.- 3.5/1 - Vlačiha V.- 2/2.5; Košumberský F.- 1/3.5; Tóth Š. st.- 1/3.5; Schandl L.- 0/4.5.
Chlum A - Třeboň C 7:11 (28:40), Dvořák J. ml.- 4.5/0; Fišer J.- 2/2.5; Dvořák J. st.- 0.5/4; Dlouhý K.- 0/4.5 - Vondrášek M.- 3/1.5; Brezovský M.- 3/1.5; Bartl J.- 2.5/2; Schams M.- 2.5/2.
Lodhéřov B - Lásenice A 10:8 (41:32), Laštovka F.- 3.5/1; Šamal F.- 2.5/2; Holakovský J.- 2/2.5; Filipský P.- 2/2.5 - Kozel J.- 4.5/0; Kožera V.- 3.5/1; Koutný M.- 0/4.5; Macho V.- 0/4.5.
Jitka J. Hradec A - USK FM J. Hradec A 13:5 (45:24), Petrů R.- 4.5/0; Hulík L.- 3.5/1; Dáňa V.- 3.5/1; Fridrich J.- 1.5/3 - Lukšů V.- 2/2.5; Votava L.- 1/3.5; Bohm Z.- 1/3.5; Kalaš V.- 1/3.5.
K. Řečice A - Studená C 5:13 (26:43), Smolík T. ml.- 2/2.5; Smolík Z. st.- 2/2.5; Plička J.- 1/1; Kryzan L.- 0/2.5; Buček Z.- 0/4.5 - Havlík V.- 3.5/1; Mádr M.- 3.5/1; Maňhal J. st.- 3.5/1; Martinů J.- 2.5/2.


22. kolo:
Č. Velenice C - K. Řečice A 2:16 (14:52)
, Strouha F.- 1.5/3; Herda J.- 0.5/4; Fiala J.- 0/4.5; Šmajcl V.- 0/4.5 - Kryzan L.- 4.5/0; Smolík Z. st.- 4.5/0; Smolík T. ml.- 4/0.5; Plička J.- 3/1.5.
Studená C - Jitka J. Hradec A 12:6 (45:31), Mádr M.- 3.5/1; Maňhal J. st.- 3.5/1; Havlík V.- 2.5/2; Martinů J.- 2.5/2 - Fridrich J.- 2/2.5; Hulík L.- 2/2.5; Dáňa V.- 2/2.5; Petrů R.- 0/4.5.
USK FM J. Hradec A - Lodhéřov B 8:10 (30:40), Lukšů V.- 4/0.5; Bohm Z.- 3/1.5; Votava L.- 1/3.5; Kalaš V.- 0/4.5 - Pavouk J.- 3.5/1; Čejna Z.- 2.5/2; Laštovka F.- 2.5/2; Holakovský J.- 1.5/3.
Lásenice A - Chlum A 15:3 (47:15), Kozel J.- 4.5/0; Shejbal R.- 3.5/1; Picka P.- 3.5/1; Korbel M.- 3.5/1 - Dvořák J. ml.- 2/2.5; Fišer J.- 1/3.5; Flaška M.- 0/4.5; Dlouhý K.- 0/4.5.
Třeboň C - Suchdol B 14:4 (48:22), Bartl J.- 4.5/0; Brezovský M.- 4.5/0; Schams M.- 3.5/1; Matějka K.- 1.5/3 - Šubrt J. st.- 2/2.5; Lakatoš A.- 1/3.5; Krahulec J.- 1/3.5; Bubalová J.- 0/4.5.
Č. Velenice B - Třeboň D 1:17 (9:51), Lukáč I.- 1/3.5; Schandl L.- 0/4.5; Ševčík P.- 0/4.5; Hruška Z.- 0/4.5 - Olejníček P.- 4.5/0; Petrásek M.- 4.5/0; Novák J.- 4.5/0; Maxa M. st.- 3.5/1.

OKRESNÍ PŘEBOR II.

14. kolo:
Majdalena A - Dačice A 6:12 (24:39)
, Kopřiva I.- 2.5/2; Vrchota R.- 2/2.5; Kouba K.- 1.5/3; Plch J.- 0/4.5 - Havlík V.- 4.5/0; Havlík Z.- 3.5/1; Kelbler P.- 3/0.5; Havlík M.- 1/3; Jahoda M. ml.- 0/0.5; Štěpánek A.- 0/1.
Dírná A - GC N. Bystřice A 7:11 (34:39), Čoudek M.- 3/1.5; Sekyra J.- 2/2; Košner P.- 2/2.5; Novotný P.- 0/0.5; Hanzlík V.- 0/4.5 - Peckert O.- 3.5/1; Kinšt O.- 3/1; Pokorný M.- 2.5/2; Ondrúšek S.- 1.5/3; Běhan M.- 0.5/0.
Lásenice B - Třeboň E 6:12 (25:46), Sochna V.- 3.5/1; Shejbal R.- 2.5/2; Koutný M.- 0/4.5; Němec P.- 0/4.5 - Bartl J.- 4/0.5; Jenis J.- 3.5/1; Barger V.- 2.5/2; Vondrášek M.- 2/2.5.
Chlum B - Novosedly A 4:14 (26:46), Flaška J.- 2/2.5; Trsek M.- 1/3.5; Dvořák J. st.- 1/3.5; Adámek E.- 0/0.5; Vlček V.- 0/4 - Nalezený A. st.- 4.5/0; Marek M.- 4.5/0; Prokeš R.- 3.5/1; Kotek P.- 1.5/3.

OKRESNÍ PŘEBOR III.

14. kolo:
Č. Velenice E - K. Řečice B 3:15 (16:46)
, Čábelka J.- 2/2.5; Hauk P.- 1/3.5; Stašek J.- 0/4.5; Vondrys P.- 0/4.5 - Smolík T. ml.- 4.5/0; Krieg B.- 4.5/0; Smolík J.- 3/1; Budík R.- 2.5/2; Michal M.- 0.5/0.
N. Včelnice B - Slovan J. Hradec C 7:11 (31:44), Gulikáš L.- 3/1.5; Šuhájek F.- 2/2.5; Němeček J.- 1/3.5; Šindelář R.- 1/3.5 - Hunal M.- 4.5/0; Reiter J.- 3.5/1; Hloušek K.- 2.5/2; Buřil M.- 0.5/4.
Novosedly B - Suchdol C 1:17 (8:52), Čechová L.- 1/3.5; Kvapil D.- 0/4.5; Havlová V.- 0/4.5; Maryška R.- 0/4.5 - Průcha K.- 4.5/0; Šubrt J. ml.- 4.5/0; Peloch M.- 4.5/0; Lakatoš A.- 3.5/1.
Č. Velenice D - Chlum C 14:4 (47:19), Schandl L.- 4.5/0; Strouha F.- 4.5/0; Tóth Š. st.- 3/1.5; Košumberský F.- 2/2.5 - Pepich P.- 2.5/2; Brabec P.- 1.5/3; Pepich P.- 0/4.5; Outlý R.- 0/4.5.


Autor: Zdeněk Prager

23.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Kam v sobotu za zábavou

Stanislav Zuzák (vlevo) a Jiří Šoula.

Lvi chtějí Brnu vrátit porážku

Zloděj bleskově ukradl kasírtašku

Dačicko - Na konci ledna v jedné restauraci v obci na Dačicku hodinu po půlnoci podezřelý muž (23 let) podle policejní mluvčí Hany Millerové využil nestřeženého okamžiku a kradl.

FOŤTE masopustní průvody a svými fotografiemi se POCHLUBTE

Maškary, různé masky i krojované potkáte o víkendu v ulicích vašeho města či vesnice. Koná se totiž masopust. Pokud budete mít u sebe fotoaparát, neváhejte, vyfoťte průvod a pak snímky pošlete do redakce Jindřichohradeckého deníku.

Veleničtí kuželkáři zvítězili ve Vrchlabí

Vrchlabí - Další vydařené vystoupení na kuželně soupeře mají za sebou hráči Lokomotivy České Velenice.  

Již nejsou mezi námi

Jindřichohradecko - V uplynulém týdnu jsme se na Jindřichohradecku naposledy rozloučili:  

1. liga - I. část

51.kolo

13.02.2016
Jihlava České Bud 4 : 2
HC Most Havířov 4 : 7
Třebíč Litoměřice 5 : 3
Kadaň Ústí n. L. 4 : 6
Slavia Šumperk 4 : 3
Prostějov Přerov 3 : 2
Benátky Kladno 3 : 2

52.kolo

17.02.2016
České Bud Benátky 1 : 4
Kladno Prostějov 8 : 7
Přerov Slavia 3 : 4
Šumperk Kadaň 3 : 0
Ústí n. L. Třebíč 1 : 0
Litoměřice HC Most 3 : 2
Havířov Jihlava 1 : 5

1.liga 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. HC Rytíři Kladno 52 29 0 11 201 : 151 104
2. HC Dukla Jihlava 52 29 0 16 163 : 124 98
3. HC Motor České Budějovice 52 28 0 17 185 : 142 97
4. HC Slavia Praha 52 24 0 14 172 : 135 94
5. HC Zubr Přerov 52 23 0 20 161 : 149 84
6. LHK Jestřábi Prostějov 52 22 0 16 148 : 156 84
7. HC AZ Havířov 2010 52 25 0 22 159 : 152 82
8. HC Slovan Ústí nad Labem 52 20 0 22 176 : 178 74
9. SK Kadaň 52 18 0 23 146 : 159 71
10. HC Stadion Litoměřice 52 15 0 21 149 : 177 71
11. SK Horácká Slavia Třebíč 52 17 0 22 129 : 147 70
12. HC Benátky nad Jizerou 52 16 0 28 129 : 144 61
13. HC Most 52 13 0 29 133 : 184 53
14. Hokej Šumperk 2003 52 10 0 28 130 : 183 49

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies