O svém triumfu rozhodli dvěma výhrami na domácí půdě a táborské Delfíny tak ve finálové sérii zdolali 3:1 na zápasy.

Pluhův Žďár – Delfíni Tábor 5:4 TS (2:1, 1:2, 1:1 – 0:0 – 3:2).
Branky:
V. Ondřej, Ištvánik 2, Paščenko – M. Pospíšil, L. Heršálek, Burda, Kubr.
Střely na branku: 38:25.
Vyloučení: 7:10.
Využití: 2:1.
Oslabení: 0:1.

Třetí zápas finálové série byl určitě nejnapínavější, rozhodovalo se v něm totiž až při samostatných nájezdech. Jeho průběh byl jako na houpačce – domácí vedli 1:0 a 2:1, hosté vždy vyrovnali a poté dvakrát strhli vedení na svou stranu. Pluhovu Žďáru se podařilo srovnat na 4:4 až dvaapadesát vteřin před koncem normální hrací doby, kdy duel poslal do prodloužení Petr Paščenko. V desetiminutovém nastavení se o vítězi nerozhodlo, takže na řadu přišla trestná střílení. V nich byl o chloupek lepší domácí tým, který k výhře nasměroval nejen brankář Lukáš Melišík, jenž do branky musel naskočit jako náhradník ve 37. minutě, kdy se zranil Jakub Dvořák, ale také autor vítězné gólové tečky Martin Ištvánik.

Pluhův Žďár – Delfíni Tábor 5:1 (1:1, 4:0, 0:0).
Branky:
Paščenko 2, Klusáček, R. Ondřej, Ištvánik – Burda.
Střely na branku: 34:26.
Vyloučení: 9:7.
Využití: 3:1.
Oslabení: 1:0.

Do domácí branky se Melišík tentokrát postavil již od začátku a byl velikou oporou. Za svá záda propustil pouze jedinou střelu, kterou hostující Petr Burda vyrovnával na 1:1 v předposlední minutě první třetiny. Ve druhém dějství Delfíni doplatili na nedisciplinovanost, když během necelých sedmi minut inkasovali třikrát v oslabení a jednou dokonce při vlastní přesilové hře. Čtyřgólovou smrští „Pivní hvězdy“ rozhodly o svém třetím vítězství ve finálové sérii a zajistily si tak titul přeborníka.