Zápas prvního s posledním nepřinesl žádný oslnivý volejbal, ale domácí byli od začátku až do konce jasně lepší. Trenér Jan Svoboda se znovu musel vypořádat s neúčastí Brazilce Maciela, jehož trápí zánět podkolenní šlachy, na jeho místo vyslal Filu. Posty smečařů obsadili Kraffer a Michálek. Jenže taktika Pražanů brzy poslala mladíka Kraffera zpátky na střídačku. Problémy mu dělal plachtící servis, a tak do zápasu naskočil ještě v průběhu prvního setu Kuliha.
Volejbalisté Jihostroje vyhráli první set bez závažnějších problémů 25:16, bilanci hostů nezachránil ani snaživý levoruký útočník Kuboš. Druhý se vyhrál favorit ještě snadněji než ten první: 25:13
Ani ve třetím setu České Budějovice nepřipustily žádné komplikace: 25:17. Pražané nekladli vážnější odpor, Jihostroj zůstává v čele, Praha poslední.
Jihostroj Č. Budějovice – ČZU Praha 3:0 (16, 13, 17), čas: 61 minut, rozhodčí Marschner, Renčín, diváků 476. Jihostroj ČB: Habr, Fila, Kraffer, Michálek, Sobotka, Mach – libero Kryštof (Kuliha).