VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sečteno. Kdo získá vavříny?

Jindřichohradecko - Již jen necelý týden zbývá do vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2008 okresu Jindřichův Hradec.

21.2.2009
SDÍLEJ:

Letní biatlonistka a vytrvalkyně Pavla Matyášová–Schorná z KB Staré Město pod Landštejnem opanovala oba předcházející ročníky ankety o nejlepšího sportovce Jindřichohradecka.Foto: Josef Böhm

Nejúspěšnější sportovec roku 2008 okresu Jindřichův Hradec.

Slavnostní ceremoniál se uskuteční příští čtvrtek v městském kulturním středisku v Dačicích.

Stejně jako v předešlých dvou letech měly tělovýchovné jednoty a sportovní kluby z okresu možnost nominovat své sportovce ve třech kategoriích: jednotlivec, jednotlivec do 15 let a kolektiv.

Odborná komise složená především ze sportovních funkcionářů a starostů měst a obcí zaslané návrhy vyhodnotila a z jejich hlasování vzešlo konečné pořadí v jednotlivých kategoriích, které však zůstane až do vyhlášení v Dačicích utajeno.

Anketu Nejúspěšnější sportovec roku 2008 připravuje okresní sdružení ČSTV v Jindřichově Hradci ve spolupráci s vydavatelstvím Vltava –Labe–Press, a to prostřednictvím produkční a marketingové společnosti ČOK CZ a Jindřichohradeckého deníku jako mediálního partnera.

Zvolit si svého nejúspěšnějšího sportovce mají možnost i čtenáři Jindřichohradeckého deníku, kteří mohou hlasovat v samostatné anketě prostřednictvím webových stránek www.jindrichohradecky.denik.cz/nejsportovec.

Dnes zveřejňujeme v abecedním pořadí jmenný seznam sportovců ve všech třech kategoriích, kteří se probojovali do užšího výběru, z něhož vzejdou vítězové ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2008 okresu Jindřichův Hradec.

Dospělí

V kategorii jednotlivců (dospělí) bude oceněno deset sportovců:

Andrea Dohnalová (Sokol Centropen Dačice) – judo.
Rudolf Hronza (Bike sport Joma J. Hradec) – cyklistika.
Milan Kabelka (Centropen Dačice) – kuželky.
Jitka Matoušková (TJ Házená J. Hradec) – házená.
Jan Mraček (Taekwon–do ITF Třeboň) – bojová umění.
Michaela Mynářová (Aeroklub J. Hradec) – parašutismus.
Pavla Schorná – Matyášová (Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem) – biatlon.
Luboš Schorný (Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem) – biatlon.
Žaneta Smejkalová (VK Vajgar J. Hradec) – veslování.
Pavel Štefl (Taekwon–do ITF Třeboň) – bojová umění.

Mládež do 15 let

V mládežnické kategorii jednotlivců do 15 let bude oceněno pět sportovců:

Jiří Kulhánek (Taekwon–do ITF Třeboň) – bojová umění
Kateřina Malá (Sokol Centropen Dačice) – judo.
Kamila Navrátilová (VK Vajgar J. Hradec) – veslování.
Martin Rus (Slovan J. Hradec) – plavání.
Jana Řežábková (TJ Nová Včelnice) – atletika.

Kolektivy

V kategorii sportovních kolektivů bude oceněno pět družstev:

BK Jindřichův Hradec – basketbal – muži.
Centropen Dačice – kuželky – muži.
Jiskra Třeboň – veslování – Blanka Šindlerová, Hana Janátová.
Házená Jindřichův Hradec – házená – ženy.
Taekwon–do ITF Třeboň – bojová umění – muži.

Autor: Zdeněk Prager

21.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Nezmaři

Ani v úterý se nemusíte nudit doma

Ilustrační snímek.

Hradecké házenkářky drsný souboj v Turnově zvládly

Radka Maxová: Politika je velký zásah do života

Jihočeský kraj – Ženy v jižních Čechách chtějí spolurozhodovat o budoucnosti nejen svých domácností.

Sedmiletý Adam je šampiónem republiky

Písek – Titul republikového šampióna v silničních motocyklových závodech nejmenší kategorie Minimoto junior A od pěti do deseti let získal sedmiletý Adam Vyskočil z Písku.

Kuželkáři Dačic jsou v čele okresního přeboru

Jindřichohradecko - Tři kola má za sebou okresní přebor kuželkářských družstev.

Teplé počasí přepsalo rekord z roku 1885

Jižní Čechy – 132 let starý teplotní rekord pro České Budějovice a 16. říjen neplatí. Pondělní léto ustanovilo nový.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení