VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Spojený okresní přebor basketbalu v číslech

Jindřichohradecko - Přinášíme výsledky první poloviny spojeného okresního přeboru mužů v basketbalu, který pod hlavičkou Waldviertler Sparkasse Cup hrají tři týmy z Jindřichohradecka, dvě mužstva ze sousedního Rakouska a Telč.

22.1.2009 1
SDÍLEJ:

Basketbalové utkání. Ilustrační snímek.Foto: DENÍK/ Petr Šimr

A právě tento celek je zatím na vedoucí příčce tabulky. Stoprocentní bilancí se však může pochlubit jen druhá Studená, která má navíc k dobru dohrávku se Slavonicemi.

1. kolo:

UBBC Gmünd - Waidhofen Thaya 64:49 (17:10, 30:24, 48:39), Staud B. 24, Wochtl 11, Ganter 8, Staud Ch. 5, Doller 4, Widermann 4, Engel 2, Kreuzer 2, Macho 2, Zemann-Schalls 2 - Ableitinger 19, Siegl 8, Eder 7, Taufner 5, Huber 4, Jank 4, Schonbauer 2.

Sokol Slavonice - Jiskra N. Bystřice 74:58 (17:15, 29:31, 51:49), Kopanič 39, Kopanič 15, Bláha 7, Bulant 4, Vláčil 3, Cepák 2, Kozel 2, Kukla 2 - Ovčík 24, Pixa 11, Evjak 8, Houska 8, Devera 4, Musil 3.

Sokol Telč - Sokol Studená 56:68 (17:21, 32:33, 47:52), Šulc 29, Maleček 9, Žákovský 8, Doležal 5, Dvořáček 5 - Muller 22, Máca 16, Havlík 14, Němec 10, Havlík 5, Havlík 1.

2. kolo:

Waidhofen Thaya - Sokol Studená 38:69 (0:12 ,4:32, 22:55), Eder 12, Prohaska 8, Russ 8, Ableitinger 4, Siegl 4, Silberbauer 2 - Havlík 22, Máca 17, Havlík 10, Muller 8, Sviták 6, Němec 4, Morava 2.

Jiskra N. Bystřice - Sokol Telč 41:69 (14:10, 26:32, 34:48), Matějka 12, Houska 11, Musil 10, Pixa 4, Evjak 2, Hes 2 - Maleček 25, Žákovský 15, Doležal 12, Dvořáček 10, Křen 7.

UBBC Gmünd - Sokol Slavonice 64:52 (20:10, 33:22, 52:36), Traxler 25, Staud B. 12, Macho 6, Engel 5, Ganter 5, Wochtl 4, Zemann-Schalls 4, Kreuzer 2, Staud Ch. 1 - Bláha 18, Kopanič 16, Kopanič 8, Malát 6, Bulant 4.

3. kolo:

Sokol Slavonice - Waidhofen Thaya 61:47 (7:12, 28:33, 46:40), Kopanič 19, Kopanič 16, Kourek 8, Kukla 6, Bulant 4, Malát 4, Kozel 2, Vláčil 2 - Siegl 15, Prohaska 12, Schonbauer 10, Ableitinger 6, Vlcek 4.

Sokol Telč - UBBC Gmünd 82:49 (22:12, 46:22, 58:30), Šulc 33, Dvořáček 16, Maleček 14, Černý 7, Doležal 5, Žákovský 5, Falát 2 - Traxler 14, Staud B. 6, Macho 5, Zemann-Schalls 5, Doller 4, Staud Ch. 4, Wochtl 4, Graner 3, Ganter 2, Lohninger 2.

Sokol Studená - Jiskra N. Bystřice 83:70 (26:10, 41:25 ,64:48), Havlík 18, Máca 17, Sviták 14, Havlík 13, Havlík 9, Štěpán 8, Muller 4 - Pixa 21, Ovčík 19, Houska 11, Musil 9, Evjak 4, Hes 4, Ihnatišin 2.

4. kolo:

Waidhofen Thaya - Jiskra N. Bystřice 33:71 (6:16, 13:32, 23:47), Jank 11, Siegl 6, Schonbauer 4, Taufner 4, Lukas 3, Prohaska 3, Vlcek 2 - Ovčík 14, Matějka 13, Houska 12, Pixa 10, Musil 7, Ovčík ml. 5, Evjak 4, Hes 4, Ihnatišin 2.

Sokol Studená - UBBC Gmünd 80:52 (18:11, 35:25, 55:41), Muller 20, Havlík 18, Havlík 15, Máca 13, Němec 8, Bartůšek 6 - Traxler 19, Staud Ch. 10, Ganter 9, Macho 9, Widermann 3, Kreuzer 2.

Sokol Slavonice - Sokol Telč 50:66 (10:9, 19:31, 36:43), Bláha 12, Bulant 10, Kopanič 10, Kopanič 10, Kukla 6, Malát 2 - Dvořáček 24, Maleček 14, Křen 11, Doležal 9, Falát 8.

5. kolo:

Sokol Telč - Waidhofen Thaya 115:40 (26:8, 56:16, 81:30), Dvořáček 34, Maleček 27, Šulc 21, Doležal 16, Falát 13, Smejkal 4 - Russ 16, Taufner 8, Ableitinger 6, Prohaska 6, Eder 2, Silberbauer 2.

UBBC Gmünd - Jiskra N. Bystřice 73:62 (17:24, 35:31, 53:39), Staud B. 16, Traxler 16, Koller Ch. 11, Wochtl 8, Macho 6, Staud Ch. 6, Doller 5, Widermann 4, Kramann Markus 1 - Pixa 16, Ovčík 15, Bradáč ml. 10, Houska 9, Evjak 4, Musil 4, Ovčík ml. 4.

Sokol Studená - Sokol Slavonice - odloženo.

(pn, jš)

22.1.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Třeboň. Ilustrační foto.

Do lázní můžete v pondělí hned na dvě besedy o cestování

Ilustrační foto

V prvních dnech nového týdne se ohřejeme

Fotbalisté Peče deklasovali včelnické béčko a slaví postup

Jindřichohradecko - Přinášíme aktuální výsledkový servis z fotbalových soutěží mužů na Jindřichohradecku.

Neděle na jihočeských silnicích byla rušná

Jižní Čechy - Ani neděle není v jižních Čechách bez dopravních nehod.

OBRAZEM: Nahlédněte do života na zámku

Jindřichův Hradec - Muzejní noc v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií nabídla také možnost nahlédnout prostřednictvím unikátních historických fotografií do života knížecí rodiny Schönburg-Hartenstein, kteří obývali zámek Červená Lhota.

OBRAZEM: Modeláři se utkali o Papírovou růži

Jindřichův Hradec - V Domě dětí a mládeže v Jindřichově Hradci se konal jubilejní desátý ročník soutěžní výstavy Papírová růže, která je určena pro modeláře všech generací.

1. liga - I. část

51.kolo

13.02.2016
Jihlava České Bud 4 : 2
HC Most Havířov 4 : 7
Třebíč Litoměřice 5 : 3
Kadaň Ústí n. L. 4 : 6
Slavia Šumperk 4 : 3
Prostějov Přerov 3 : 2
Benátky Kladno 3 : 2

52.kolo

17.02.2016
České Bud Benátky 1 : 4
Kladno Prostějov 8 : 7
Přerov Slavia 3 : 4
Šumperk Kadaň 3 : 0
Ústí n. L. Třebíč 1 : 0
Litoměřice HC Most 3 : 2
Havířov Jihlava 1 : 5

1.liga 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. HC Rytíři Kladno 52 29 0 11 201 : 151 104
2. HC Dukla Jihlava 52 29 0 16 163 : 124 98
3. HC Motor České Budějovice 52 28 0 17 185 : 142 97
4. HC Slavia Praha 52 24 0 14 172 : 135 94
5. HC Zubr Přerov 52 23 0 20 161 : 149 84
6. LHK Jestřábi Prostějov 52 22 0 16 148 : 156 84
7. HC AZ Havířov 2010 52 25 0 22 159 : 152 82
8. HC Slovan Ústí nad Labem 52 20 0 22 176 : 178 74
9. SK Kadaň 52 18 0 23 146 : 159 71
10. HC Stadion Litoměřice 52 15 0 21 149 : 177 71
11. SK Horácká Slavia Třebíč 52 17 0 22 129 : 147 70
12. HC Benátky nad Jizerou 52 16 0 28 129 : 144 61
13. HC Most 52 13 0 29 133 : 184 53
14. Hokej Šumperk 2003 52 10 0 28 130 : 183 49

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies