Kasalova pila – FC Ticho 6:1 (2:0), Brož, Pavouk 2, Pech, Lovětínský – Sobek. FC Ticho si s předstihem zajistilo postup do play off, současnými výkony by ovšem ve vyřazovacích bojích nemohlo nikomu vzdorovat. Proti Kasalově pile znovu nastoupilo v minimální sestavě a mohlo být rádo, že inkasovalo jen půltucet gólů

Cuba`s – Lennyho Křídla 1:3 (1:0), V. Pokorný – Feytl 2, Frühauf. Zápas zahájili lépe dačičtí futsalisté, neboť od 3. minuty vedli po zakončení Pokorného. Postupně však obhájce přebornického titulu začal přebírat iniciativu a bylo jen otázkou času, kdy převahu zúročí. Vyrovnání přišlo v 18. min., zasloužené otočení stavu pak o čtyři minuty později, vždy se prosadil Martin Feytl. Na konečných 3:1 pro tým z N. Bystřice upravil těsně před koncem Frühauf a před posledním kolem stanovil skóre střeleckého souboje s Kratochvílem na 41 ku 41.

Studená – Kasalova pila 0:8 (0:5), Lovětínský 2, Landkammer, Pavouk, Brož, Slanina, Henze, Maršák. Utkání probíhalo v přátelském duchu, bezzubá Studená favorita nikterak nezlobila. Gólmanovi pilařů Karlovi Studenovskému tak pomohla k prvnímu vychytanému čistému kontu v základní části.

FC Ticho – Cuba`s 2:15 (0:6), Burda, L. Novák – Kratochvíl 9, M. Novák, V. Pokorný 2, F. Smejkal, J. Novák. K průběhu tohoto duelu není téměř co dodat. Skóre otevřel ve 3. minutě Miloš Novák a odstartoval kanonádu Cuba`s, ve které byl hlavním generalisimem Jiří Kratochvíl. Jemu se podařilo devětkrát zasáhnout cíl a mohl začít slavit zisk titulu „Král střelců“.

Příbraz – Studená 7:1 (4:0), Z. Mládek 5, Sehnal, Polnický – Šindelář. Příbraz musela vyhrát, aby měla jistotu postupu do čtvrtfinále. Na tento cíl se ani moc nenadřela, Studená totiž nikterak nezlobila, její jediný gól vstřelil na začátku druhé půle Michal Šindelář za stavu 0:4. V sestavě vítězného Rozmetadla na sebe výrazněji upozornil pětigólový Zdeněk Mládek, radost z premiérových tref v sezóně měli Tomáš Sehnal a Marek Polnický.

Lennyho Křídla – Počátky 7:1 (5:0), Frühauf 3, Nácar 2, Kučera, Feytl – Kopečný. S devítibrankovou ztrátou na dačického Kratochvíla si Frühauf poradit nedokázal, jeho tři trefy do sítě Počátek byly málo. Imaginární duel Frühauf vs. Kratochvíl tak skončil 44:50. Lennyho Křídlům se alespoň podařilo Počátkám vrátit i s úroky porážku z prvního vzájemného střetnutí (4:6) a zajistit si tak prvenství v základní části. Díky tomuto umístění se novobystřický tým zároveň stal držitelem Trofeje České Kanady.

Inter – Quizard J. Hradec 2:5 (1:1), Jiří Heřmánek 2 – B. Hromádka 3, Letfus, Sysel. Vzhledem k tomu, že Příbraz porazila Studenou, tak byl zápas Interu s Quizardem bez napětí. Hrálo se čistě, kombinačně, což vyhovovalo sympatickému jindřichohradeckému mužstvu, které se zaslouženým vítězstvím rozloučilo s tímto ročníkem C.K. ligy.
Sedelská Hospoda – Dream Team 5:0 kontumačně. Vedení týmu z J. Hradce se telefonicky omluvilo. Tím se ovšem nic nezměnilo na faktu, že byl hrubě narušen průběh celé soutěže

Počátky – WOLF 4:1 (2:1), Kopečný 2, Král, Píša – P. Vaněk, ČK: 1:1 (22. Šípkovský – 22. P. Vaněk). Počátky sice do play off nepostupují, ale mohou se pochlubit, že skalpovaly obě nejlepší mužstva základní části. Svým způsobem tak zachránily soutěž před neregulérností, protože při neúčasti Dream Teamu měla být všechna utkání tohoto týmu kontumována a započtena do tabulky, pokud by Počátky s „Vlky“ prohrály, tak by se z prvenství radoval právě jejich soupeř. Díky výhře Počátek mohla STK OKF s klidným svědomím všechny zápasy Dream Teamu anulovat a přitom zachovat spravedlivé pořadí.

Kunžak – Inter 1:9 (1:6), Hudziec – Boček, Jiří Heřmánek 3, Vrána 2, Chodil. Kunžak o možnost postupu do play off prakticky přišel v předposledním kole, k derniéře proto vyslal druhou garnituru, která na společenství Plavsko a Lásenice nestačila.

WOLF – Sedelská Hospoda 6:2 (1:1), F. Mach st., V. Roubík 2, M. Michal ml., T. Mach – Mischnik, P. Kodada. Na K. Řečici jakoby ležel stín porážky s Počátkami a téměř dvacet minut se její hráči trápili. Na začátku druhé půle se prosadil sedelský Petr Kodada a WOLF prohrával 1:2, v té chvíli to vypadalo, že by hospodská družina mohla jít do play off ze třetího místa. Ovšem hráči od Kardaše zabojovali, zpřesnili kombinaci a od 23. minuty, kdy skóroval Václav Roubík, začali úspěšně výsledek otáčet.

Dream Team – Kunžak 0:5 kontumačně. Informace o kontumaci není zcela přesná, neboť výsledek byl anulován. Pokud by byly všechny zápasy kontumovány, tak by tabulka základní části měla stejnou podobu. Pouze mezi K. pilou a S. Hospodou by došlo k výměně pozic, vzhledem k tomu, že by stejně ve čtvrtfinále hrála tato mužstva proti sobě, tak je anulace nejrozumnější.