Čtvrtfinále:

Kasalova pila – Sedelská Hospoda 3:3 (2:2), na penalty 3:1, Lovětínský, Maršák, Víteček – L. Mihula, P. Kodada, Šašek.
Pilaři vedli od 3. min. 1:0, ale Sedlo obrátilo stav. Domácí Maršák tak 80 vteřin před obrátkou už vyrovnával na 2:2. Dramatický duel vrcholil ve druhé půli, kdy hosty dostal do vedení Šašek. Kasalova pila ovšem v poslední minutě odvolala brankáře Studenovského a 49 vteřin před závěrečným hvizdem srovnal Víteček. Penaltový rozstřel přinesl více štěstí Kasalově pile.

Cuba`s – FC Ticho 1:1 (1:1), na penalty 2:4, Bartušek – T. Kamas.
Druhý čtvrtfinálový zápas byl sice chudý na góly, ale to mu na dramatičnosti vůbec neubralo. Ticho vedlo od 12. minuty 1:0 po brance Tomáše Kamase, lehce favorizovaní Cuba`s ovšem o chvíli později vyrovnali, když se podruhé v celé sezoně prosadil Aleš Bartušek. Po obrátce mělo mužstvo z Dačic více ze hry, ale své příležitosti nedokázalo zrealizovat. Lví podíl na tom měl novobystřický gólman Jan Urban a díky jeho zákrokům utkání dospělo k ošemetným penaltám. Také v rozstřelu byl brankář Ticha rozhodující personou, zlikvidoval totiž soupeřovým exekutorům dvě penalty.

WOLF – Inter 10:1 (4:1), Procházka 4, T. Mach 2, Kovář, Z. Roubík, V. Roubík, Michal ml. – Boček.
„Vlci“ přijeli k zápasům vyřazovací části s velice silnou sestavou, přičemž poprvé představili i svoji hvězdu Petra Procházku. Právě někdejší divizní fotbalista Třeboně táhl čtyřmi trefami K. Řečici za pohodlným postupem do semifinále.

Lennyho Křídla – Příbraz 3:3 (2:1), na penalty 4:3, Nácar 2, Frühauf – Chovítek, Kynčl, Sehnal.
Příbraz nastoupila bez vůdčí osobnosti týmu Davida Fiedlera, avšak proti favoritovi dokázala zvrátit i nepříznivý vývoj a ze stavu 0:2 otočila až na 3:2. Schylovalo se k senzaci, tu ovšem odmítl Leoš Nácar, který v čase 35:53 min. vyrovnal a zajistil početnému publiku třetí nedělní penaltovou loterii. Z ní vyšel lépe novobystřický celek. Při rozhodující penaltě totiž minul hráč Rozmetadla B. Chovítek branku Lennyho Křídel.

Semifinále:

WOLF – Kasalova pila 8:0 (3:0), F. Mach st., Procházka 2, Michal ml., V. Roubík, T. Mach, Kovář.
Hráči K. Řečice měli hru plně pod kontrolou, jejich úvodní gól vstřelil Michal v 7. minutě, o osm minut později zvyšoval F. Mach na 2:0. Poločasový tříbrankový náskok poté zařídil favoritovi T. Mach a určil další průběh pro druhou půli. V ní se Kasalova pila už jen podvědomě šetřila na boj o třetí příčku.

Lennyho Křídla – FC Ticho 3:4 (2:4), Frühauf 3 – Michal Novák, Ivan, T. Kamas, Bobal.
Do semifinálového novobystřického derby vstoupili obhájci titulu Lennyho Křídla bez brankářské jedničky Drábika, navíc se jim zranil šikovný Kuchař. Naopak FC Ticho se k zápasům play off sešlo v nejsilnější sestavě a díky tomu také uspělo. V semifinále začalo lépe, když ve třetí minutě po Novákově trefě vedlo. V šesté minutě ovšem už prohrávalo 1:2, vzápětí se podařilo Josefu Ivanovi vyrovnat. Do konce poločasu vytáhli hráči papírového outsidera svůj náskok až na 4:2. Po změně stran se Křídla snažila o zvrat, měla spoustu možností, ale využít dokázala jen jedinou, když ve 29. minutě dokončil svůj hattrick kanonýr Frühauf.

O 3. místo:

Kasalova pila – Lennyho Křídla 3:6 (1:5), Henze, Brož, Pavel Hembera – Frühauf, Hora 2, Chuda, Zach.
Duel poražených semifinalistů zvládli lépe Novobystřičtí, jimž výtečně vyšla první půle. Vedli 2:0 a do přestávky šli se čtyřgólovým náskokem za stavu 5:1. V té době zraněními zdecimovaný favorit už hrál bez Nácara, takže na střídání zbyl Křídlům pouze jediný náhradník. Ve druhém poločase se dřevaři snažili o zvrat, ve 33. minutě Pavel Hembera snížil již na 3:5 a domácí měli další příležitosti. Loňský přeborník sice mlel z posledního, avšak vítězství uhájil.