Světový běh harmonie v jižních Čechách

Volary - /OBRAZEM/ Světový běh harmonie je neobyčejný běh s hořící pochodní, kterou nesou statisíce dobrovolných běžců přes více než 140 zemí světa. Pochodeň symboliozuje vše, co nás spojuje bez ohledu na naší národnost, kulturu, a víru - přátelství, prozumění a harmonii. Každý se může ke štafetě připojit, vložit do pochodně svou dobrou vůli a poslat ji dál do celého světa. Po Slavonicích, Českém Krumlově a Třeboni 23. května běžci proběhli Volary a pokračují přes Vimperk, Klatovy, Stříbro a Karlovy Vary, odkud 27. května opustí pochodeň naši republiku

23.5.2011
Fotogalerie
4 fotografie

Světový běh harmonie je neobyčejný běh s hořící pochodní, kterou nesou statisíce dobrovolných běžců přes více než 140 zemí světa. Pochodeň symboliozuje vše, co nás spojuje bez ohledu na naší národnost, kulturu, a víru - přátelství, prozumění a harmonii. Foto: Deník/Václav Pancer

23.5.2011

Závod v kategorii dívek - elévů 2008 na Hané vyhrála Adéla Hrůšová (uprostřed) před svou oddílovou kolegyní z VK Vajgar Lucií Šoršovou (vlevo). Třetí skončila Jana Ráčková z Mělníka.