VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dačičtí radní a zastupitelé

Pro volební období 2010 – 2014.

18.11.2010
SDÍLEJ:

Vlastimil ŠtěpánFoto: Deník/Lenka Novotná, František Vejvoda

Vlastimil Štěpán
starosta
(ODS)
Člen rady, 59 let

Profil: Do městského zastupitelstva byl zvolený poprvé. Narodil se v Červeném Hrádku, vysokoškolské vzdělání získal na Jihočeské univerzitě a dosud pracoval jako manažer. Je ženatý. K jeho zálibám patří sport a četba.

Richard Tůma
Člen rady, 41 let
Strana: ODS
OSVČ

Profil: V městském zastupitelstvu je nováčkem, vystudoval Vysoké učení technické v Brně, je ženatý a má dvě děti. Mezi své záliby zařadil sport.
Pavel Kamír
Člen rady, 44 let
Strana: KDU – ČSL
Jednatel společnosti

Profil: Mezi zastupitele byl zvolen podruhé. Narodil se v Jihlavě, dosáhl vysokoškolského vzdělání. Je ženatý, má jedno dítě. Volný čas věnuje hudbě, čtení a golfu.
Milan Točík
Člen rady, 40 let
Strana: Moravané
Středoškolský učitel

Profil: Rodák z Tábora a učitel matematiky a fyziky usedá mezi zastupitele podruhé. S manželkou má tři děti a mezi jeho záliby patří sport, počítače a také Formule 1.
Jiří Urbánek
Člen rady, 48 let
Strana: Moravané
Ředitel závodu

Profil: Do dačické městského zastupitelstva usedá poprvé. Narodil se v Dačicích a vystudoval Vysoké učení technické v Brně. K jeho zálibám patří příroda a motorismus.
Jiří Albrecht
Člen rady, 33 let
Strana: Moravané
OSVČ

Profil: Narodil se v Šumperku, zastupitelem je poprvé. Má středoškolské vzdělání, elektroinstalační firmu a dvě děti. K volnému času uvedl: práce, práce, rodina, rodina.
Jan Bartošek
místostarosta

(KDU – ČSL)
Člen rady, 39 let

Profil: Jihlavský rodák je rovněž novou tváří v dačickém městském zastupitelstvu. Má vysokoškolské vzdělání a dosud pracoval jako sociální pracovník. Je ženatý, má dvě děti. Volný čas mu vyplňuje rodina, divadlo a knihy.
Eva Macků
Strana: ODS, 38 let,
ředitelka základní školy

Profil: Zastupitelkou byla zvolena podruhé. Narodila se v Dačicích, má vysokoškolské vzdělání. Kromě rodiny se ve volném čase věnuje chovu exotických zvířat.

Rudolf Hájek
Strana: ODS, 66 let,
bývalý starosta

Profil: V zastupitelstvu je popáté, starostou Dačic byl od roku 2003. Narodil se v Mladoňovicích, má středoškolské vzdělání. Jako záliby uvádí sport a četbu.

Hana Musilová
Strana: ODS, 40 let,
zubní lékařka

Profil: Mezi zastupitele usedá poprvé. Narodila se v Dačicích,vystudovala lékařskou fakultu v Praze. Má dvě dcery a volný čas věnuje rodině, čtení a výletům.

Jaroslav Pokorný
Strana: KDU–ČSL,
59 let, podnikatel
Profil: V městském zastupitelstvu je nováčkem. Narodil se v Třeběticích, vystudoval střední zemědělskou školu technickou. Je ženatý a má tři syny.


Pavel Antonů
Strana: SNK ED,
50 let, učitel autoškoly

Profil: Zastupitelem je potřetí. Narodil se v Jihlavě a vystudoval strojní průmyslovku v Pelhřimově. Je ženatý, má tři děti. Mezi jeho záliby patří hudba.

Ctibor Blaha
Strana: Změna pro Dačice, 60 let, lékař

Profil: Rodák ze Znojma se stal dačickým zastupitelem podruhé. Vystudoval lékařskou fakultu v Brně. Své koníčky však čtenářům Deníku neprozradil.


Lubomír Kloiber
Strana: Změna pro Dačice, 53 let, OSVČ

Profil: Ač je známou tváří na jednáních zastupitelů, do jejich řad usedl poprvé. Narodil se v Dačicích, má středoškolské vzdělání a volný čas mu vyplňuje rodina.


Jiří Němec
Strana: Změna pro Dačice, 31 let, skladník

Profil: Kuželkářský mistr světa je zastupitelem nováčkem. Narodil se v Dačicích, vystudoval gymnázium, je svobodný. Baví ho také volejbal a fotografování.

Ludvík Fabeš
Strana: ČSSD, 66 let,
veterinární lékař

Profil: Patří mezi ostřílené zastupitele, do jejich řad usedl nyní počtvrté. Vystudoval „veterinu“ v Brně. Mezi jeho koníčky patří příroda a rodina.

Ladislava Fabešová
Strana: ČSSD, 58 let,
primářka záchranky

Profil: Mezi zastupiteli je počtvrté. Narodila se v Brně, kde vystudovala lékařskou fakultu. Má dvě dospělé děti, obě jsou lékaři. Věnuje se rodině, ráda cestuje.

Luboš Stejskal
Strana: ČSSD, 45 let,
zástupce ředitele školy

Profil: Zastupitelem se stal podruhé. Narodil se v Dačicích. Profesně působí na Gymnáziu Otokara Březiny a Střední odborné škole v Telči. Ženatý, baví ho sport.
Vlastislav Švec
Strana: KSČM, 32 let, hasič z povolání

Profil: Zastupitelem byl dačický rodák zvolen podruhé. Má středoškolské vzdělání a volný čas věnuje práci v místním sboru dobrovolných hasičů – je starostou.


Jaroslav Coufal
Strana: KSČM, 78 let, důchodce

Profil: Rekordman. Zastupitelem je od roku 1982. Narodil se ve Velkém Újezdu. S manželkou mají tři děti. Baví ho myslivost, je i rybářem a zahrádkářem.


Josef Marek
Strana: KSČM, 63 let, technik v důchodu

Profil: Narodil se v Bělčovicích, má středoškolské vzdělání, mezi zastupitele byl zvolen podruhé. Má dvě děti a pět vnoučat. Jeho koníčkem je myslivost.


18.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jindřichohradecká radnice. Ilustrační foto.

Podloží rozhledny je v pořádku, říká radnice

Další kolo Velké ceny Třeboňska se konalo v Rapšachu.
18

V Rapšachu zvítězili muži i ženy z Lásenice

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

V sobotu rozezní parkán rock, ska i punk

Prachatice - Hospic music fest 2017 - nultý ročník jednodenního hudebního festivalu, odstartuje již tuto sobotu. Bavit se a pomáhat můžete od 13 do 22 hodin.

Na sál to nestihla. Porodila pod stoletou lípou

Písek – Tatínek by zasloužil medaili. Shodovaly se sestřičky na porodnickém oddělení písecké nemocnice, když v úterý propouštěly domů Evu Chvojsíkovou z Týna nad Vltavou s dcerkou Barborkou. Té se totiž už nechtělo čekat a přišla na svět v pátek ve 20.25 hodin za pomoci tatínka Miroslava kousek za bránou nemocnice pod stoletou lípou.

Skončily rošády na kandidátkách

Jihočeský kraj – Pondělní 16. h ukončila šarády na kandidátních listinách pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Ty se budou konat 20. a 21. října a v Jihočeském kraji do nich míří 25 subjektů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení