OBRAZEM: Hasiči z Horního Meziříčka se vrátili do čela jindřichohradecké ligy

Studená – Osmým kolem pokračovala Jindřichohradecká hasičská liga ve Studené. Soutěže se zúčastnilo šest družstev žen a dvanáct týmů mužů.

16.8.2017

Jindřichohradecká hasičská liga pokračovala soutěží ve Studené.Foto: Michaela Nováková

Pořadí na prvních místech průběžného pořadí mezi ženami se nezměnilo, v mužské tabulce došlo k vystřídání na prvních dvou místech. V obou kategoriích jsou navíc ve druhém a třetím pořadí družstva stejných obcí.

V kategorii žen ve Studené vyhrály hasičky z Dolního Žďáru s časem 21,90 s, které tak stále drží prvenství v celkovém pořadí ligy. Stříbro si odvezly ženy z Horního Pole s časem 22,43 s. Na místě třetím skončila děvčata z Horních Němčic s časem 26,01 s.

V mužské kategorii se nejvíce dařilo hasičům z Horního Meziříčka A, ti dokončili s časem 18,09 s a opět se tak vrátili do čela mužské tabulky průběžného pořadí. Body za druhé místo si odvezli muži z Horních Němčic s časem 18,49 s, které tak dělí již jen dva body od stříbrné příčky v celkovém pořadí. Na třetím místě skončili hasiči z Horního Meziříčka B s časem 19,10 s. V předchozím kole rekordní hasiči z Horního Pole doběhli šestí.

Další kolo Jindřichohradecké hasičské ligy se bude konat 26. srpna v Zahrádkách.