V Auroře otevřou nové wellness infocentrum
Lázně Aurora Autor: aurora.cz
14.1.2012 10:35
Třeboň – Od pondělí začne v třeboňských Lázních Aurora fungovat nové inforcentrum pro wellnessové služby
Kde přesně se bude nacházet, sdělil ředitel lázní Jiří Kolban: „Informační středisko, kde si budou moci lidé také zakoupit procedury, jsme umístili ke vchodu do wellness centra na místo akvárií. Je to dobré strategické obchodní místo. Akvária jsme přesunuli do restaurace Adéla.“
Pracovníci nového infocentra mohou klientům pomoci vhodně sestavit relaxační program při jejich pobytu. Nabídka procedur, masáží a různých dárkových poukazů je určena ale také veřejnosti.
Lidé budou moci centrum navštívit při cestě do bazénu nebo posilovny.
Otevřeno bude každý den od pondělí do neděle od 8 do 20 hodin. Do konce dubna si zde lidé budou moci také zakoupit vstupenky do kina, divadla, či na jiná kulturní představení, protože infocentrum u hlavní recepce lázní bude po dobu rekonstrukce zavřené. ⋌(rap)
Autor: Renata Kočí (Pávková)
Pošlete odkaz přátelům
Diskuse
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY
CELEBRITY
Rath před poslanci: Můj život i kariéra skončily
Černá limuzína s majáčkem, ostří hoši v kuklách a další doprovodná vozidla. Transport Davida Ratha z… celý článek ›
Šílenec hodil dceru (†1) a syna (†4) z balkonu, pak skočil sám
Otec, který upadal do hlubokých depresí, protože nemohl 18 měsíců sehnat práci, vyhodil svého čtyřletého… celý článek ›
Reprezentace má starosti: Zranění a bakterie v polském hotelu
PŘÍMO Z BAD WALTERSDORFU | VIDEO | Druhý celý den soustředění a fotbalová reprezentace už počítá zraněné… celý článek ›
John o Rathovi: Na nahrávkách je slyšet, jak se rochní nad ukradenými miliony
David Rath předstoupil před poslance, aby jim vysvětlil, proč měl v krabici od vína 7 milionů korun. Co… celý článek ›

