K létu patří cestování do oblíbených turistických míst v Česku i v zahraničí, proto vyhlašujeme další ročník oblíbené soutěže Dovolená s autem. Majitelé aut, kteří vyrazí na letní dovolenou svým vozem a pošlou nám fotku ze svých cest, se mohou zařadit do hlasování na webech denik.cz a tipcars.com. Hraje se o zajímavé ceny pro řidiče nebo o rodinné vstupenky do zábavního parku Mirakulum.

Své fotky nám můžete posílat už nyní, a pokud ještě nemáte hezkou auto fotku ze své letošní dovolené, pošlete nám třeba i „retro“ snímek z vašeho cestování v minulých letech. Hlasování poběží na webech www.denik.cz/auto a www.tipcars.com/magazin během července a srpna každý týden.

Prohlédněte si finálové fotky soutěže Dovolená s autem z roku 2022:

Dovolená s autem - Finále

Vaše snímky budeme zveřejňovat během léta postupně a hlasování o nejlepší z nich bude probíhat každý týden. Do velkého finále na konci srpna postoupí vždy tři soutěžící, jejichž fotky v jednotlivých prázdninových kolech obdrží nejvíce hlasů. Ve velkém finále se bude soutěžit o parádní ceny.

Tak neváhejte a pošlete nám co nejdříve své snímky z vašich letošních i minulých cest na dovolenou na e-mail: jiri.humplik@denik.cz. Do předmětu uveďte heslo Dovolená s autem.

Aby snímek mohl být zařazen do soutěže, je třeba, aby e-mail obsahoval jméno, příjmení a bydliště soutěžícího, a také stručný popis, odkud fotka je a jaké dovolenkové místo zachycuje.

Přejeme vám krásné léto za volantem vašeho vozu a bezpečnou jízdu na dovolenou i zpátky domů. A těšíme se na vaše fotky z cest!

Soutěž se řídí obecnými pravidly soutěží v regionálních Denících.