Název akce Procházka komunismem
KDY: Sobota 2. listopadu od 14 hodin
KDE: Jindřichův Hradec - u sportovní haly
ZA KOLIK: Zdarma

V pořadí už šestou komentovanou procházku městem připravila iniciativa Je to i tvoje město. Procházka je součástí Jindřichohradeckého festivalu svobody (více na webu www.rozmanite.cz), který trvá až do 17. listopadu. Účastníci se sejdou ve 14 hodin u sportovní haly, odkud vyrazí na trasu sportovní areál – Fakulta managementu – 3. základní škola – hřbitovní kostel Nejsvětější Trojice – Bílý dům – Schwaigrova ulice – sídliště U Nádraží.

„Středobodem procházky bude speciální návštěva. Do Fakulty managementu nás vezme sám její autor Milan Špulák. Uvidíme tak zevnitř dům, který je ztělesněním přerodu z éry minulé do té současné,“ přislíbili pořadatelé.

Název akce Drakiáda
KDY: Sobota 2. listopadu od 14 hodin
KDE: Lodhéřov - u fotbalového hřiště
ZA KOLIK: Zdarma

Přijďte v sobotu 2. listopadu odpoledne do Lodhéřova na Drakiádu. Nejlepší draky vlastní výroby pořadatelé vyhodnotí v soutěžních kategoriích Vozembouch, Letec a Krasavec. Drakiáda se koná od 14 hodin.

Název akce Filmové novinky v kině Střelnice
KDY: Neděle 3. listopadu od 17.30 a 20 hodin
KDE: Jindřichův Hradec - kino Střelnice
ZA KOLIK: 120 a 130 korun

Od 17.30 kino promítá film Addamsova rodina. Myslíte, že vaše rodina je divná? Zvažte to. Každá rodina je jiná, ale Addamsova rodina je úplně podivná. Jsou strašidelní. Jsou šílení. A stěhují se do nového domova. Velká zábava začíná.

Ve 20 hodin bude následovat snímek Terminátor: Temný osud. Po dni zúčtování přichází nový den. Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger se vrací ve svých ikonických rolích.