Vyfotit se v historických kostýmech mohli lidé v ateliéru Muzea fotografie a moderních obrazových médií v Jindřichově Hradci již o prvním srpnovém víkendu.
Z focení si zájemci domů odnesli jedinečné retrofotografie před ručně malovaným pozadím. Z dobových kostýmů a rekvizit, které si mohli přinést i vlastní, si vybrali dospělí i děti. Fotky poskytlo Muzeum fotografie, kterému za poskytnutí děkujeme.

"Komu se fotografie líbí, může přijít na další fotografování, které proběhne v sobotu 20. srpna odpoledne v rámci Fotofestu," zvou fotografové Standa Maxa a Martin Šole.

FotoFest se koná v Muzeu Fotografie a moderních obrazových médií v Jindřichově Hradci v sobotu 20. srpna 2022 od 13 hodin. Připravené jsou zábavné hry a kvízy pro malé i velké, fotografování nejen v kostýmech a také promítání animovaných filmů. V 17 hodin zahájí vernisáž výstavu prací mladých fotografů z fotokroužku při muzeu a od 19 hodin můžete přijít na divadlo jednoho herce Antonína Kašky, připraven je Cyrano de Bergerac aneb Sám proti dvaceti osmi. Představení se koná na nádvoří Muzea fotografie. Vstup na Film & FotoFest je zdarma.