Z fotografií, které jste nám posílali, vybrala porota tři, které zaujaly nejvíce, a jeden snímek ocenili hlasující na Facebooku. Ti dali nejvíc lajků originální fotce Jakuba Trojana, celkem si selfie s jindřichohradeckým zámkem vysloužilo 463 hlasů. Porotu nejvíce zaujala fotografie Kristýny Hurychové, kde také nechybí místní zámek, ale navíc se rodina paní Hurychové na focení vybavila vlastnoručně vyrobenými rekvizitami s tématikou Jindřichova Hradce.

Druhé místo patří rozesmátému snímku Lukáše Bušty, který vznikl na procházce s rodinou u kostela sv. Jakuba. A na třetím místě se umístila fotografie, kterou nám poslala Denisa Provazníková. Selfie hasičské party vzniklo na opravdu neobvyklém místě - na střeše nemocnice. 

A jaké ceny si výherci odnesou? Výherce na Facebooku si vysloužil dárkový poukaz na individuální fotokurz s fotografem Martinem Kozákem. Za první místo od poroty výherkyni patří mobilní telefon, druhé místo je oceněno poukázkou na hodinu rodinného fotografování od fotografa Martina Kozáka a třetí oceněná se může těšit na selfie tyč. A protože se blíží Vánoce, každý dostane ještě tašku s dárkovými předměty města. 

Ze všech snímků vznikla také velkoformátová koláž, kterou si můžete prohlédnout na chodbě Muzea fotografie a moderních obrazových médií. 

Všem výhercům gratulujeme a moc děkujeme každému, kdo své fotografie do soutěže poslal, bylo se na co dívat. O své snímky našeho krásného města se můžete podělit i nadále. Stačí na Instagramu označit @jindrichuv_hradec_oficialni a my vaše fotky rádi nasdílíme. 

Eliška Čermáková