V kadeřnictví na rohu Školní a Kostelní ulice v Jindřichově Hradci pracuji dlouhé roky. Za tu dobu jsem poznala velké množství milých klientů i dobrých přátel. 

Společně s kolegyní se snažíme udělat z našeho koutku Jindřichova Hradce vlídnější, příjemnější místo – i v těchto dnech, kdy je Kostelní ulice rozkopaná. A to například výzdobou u vstupu do našeho kadeřnictví. Proto nás obě velmi mrzelo, když jsme zjistili, že část výzdoby u dveří (klobouky ze slaměných panáků) zničehonic za bílého dne zmizela. Hledaly jsme je po okolí, ale bohužel marně. 

Prosíme tímto toho, kdo klobouky sebral, aby je vrátil na své místo – zlobit se za takovou klukovinu nebudeme, naopak nám návratem výzdoby uděláte ohromnou radost. 

Zároveň mám na srdci ještě jednu věc. Postupem času bych ráda své místo v zavedeném kadeřnickém salonu přenechala další kadeřnici, která se tu s mou kolegyní bude cítit alespoň tak dobře jako já a bude také dál s úsměvem rozdávat radost. Více informací je k doptání přímo u nás na místě – zaskočit na domluvu můžete kdykoliv. 

Marie Čaloudová