Domácí klub při zranění obou gólmanů na krátkodobou výpomoc získal exreprezentanta Jaroslava Drobného, který ještě v minulé sezoně hájil barvy Dynama v I. lize a před tím dlouhé roky chytal v německé bundeslize, ale spoluhráči mu při premiéře před natěšenými diváky, kterých se na hradecké poměry sešel velmi slušný počet, moc nepomohli.

Drobný několik šancí zneškodnil a sám z penalty krátce před přestávkou vyrovnával na 1:1, ale Hradec srážely velké chyby, které Doubravka potrestala a u Vajgaru zaslouženě vyhrála. Jako velmi citelná se ukázala absence zraněného kapitána Filipa Votavy. Ve středu pole tentokrát nebyl nikdo, kdo by hře vnukl potřebnou myšlenku a tým usměrnil.

Roman Lukáč, trenér J. Hradce: „Zápas nám vůbec nevyšel. Asi jsme si neobuli ty správné kopačky. Neměli jsme cit na balonu, chyběla nám ta správná energie, zbytečně jsme prohrávali osobní souboje a ztráceli míče. První gól jsme dostali z dorážky, předcházelo mu špatné vystoupení stopera, který otevřel prostor pro soupeře. Těsně před pauzou jsme vyrovnali z penalty, kterou proměnil Jarda Drobný. Byl na ni určený, protože to byla jeho jediná podmínka, když jsme s ním dojednávali angažmá. Tragické chyby nás provázely i po změně stran a hosté dvě z nich využili. V prvním případě skórovali nechytatelně hlavou ze sedmi metrů, pak opět z dorážky po standardce. Drobný nám pomohl s organizací hry a předvedl řadu výborných zákroků, ale kluci asi měli v hlavách, že všechno chytí. Bohužel, hráli jsme špatně a Doubravka získala všechny body zaslouženě.

FK Jindřichův Hradec – SK Senco Doubravka 2:3 (1:1)

Branky: 43. Drobný (pen.), 57. D. Cettl – 10. Patrovský, 56. Řehoř, 67. Světlík. ŽK: 1:0 (Nováček). Diváci: 350. Rozhodčí: Maiello – Toman, Hrivík.

J. Hradec: Drobný – Völfel, Koktavý, Nováček – Vaš, Mischnik, Distel (74. Waník), D. Cettl (67. Králíček), Janák – Strejček, Toman.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...