Domácí tým na stadionu u Vajgaru proti rychlonohému soupeři zvolil taktiku zónové obrany s rychlými kontry, která mu vycházela, ale nekvalitní koncovkou se připravil aspoň o remízu. Rozhodnutí padlo velmi brzy, když Hradec už v šesté minutě nepohlídal rohový kop soupeře a Bízek vstřelil jediný gól utkání.

Roman Lukáč, trenér J. Hradce: „Až na jeden moment, který však rozhodl o osudu střetnutí, jsme utkání proti favoritovi celkem zvládli. Vycházeli jsme ze zónové obrany do rychlých brejků a soustředili jsme se i na nebezpečné standardky soupeře. Bohužel, hned v 6. minutě jsme po jedné z nich, konkrétně po rohovém kopu, vlastní nekoncentrovaností propadli a Dynamo šlo do vedení. Nechtěli jsme se s kvalitním a běhavým protivníkem honit po hřišti, to bychom asi nezvládli, takže jsme i po inkasované brance hráli trpělivě a dostali jsme se do dvou vyložených šancí. V té první jsme však trefili tyč, při druhé hosté gólovou střelu zblokovali. Ve stejném duchu se pokračovalo i po změně stran. V závěru jsme to ve snaze vyrovnat otevřeli a šli do rizika, takže Dynamo se dostalo do několika šancí. Jednou nastřelilo tyč, v dalších případech se vyznamenal brankář Hňup. Budějovičtí mladíci byli lepší na míči, my nezvládáme po zisku balonu přechodovou fázi především technicky a kazíme i lehké přihrávky. Ale jinak nemohu říct na adresu týmu nic špatného, hráli jsme to, co je v našich silách, kluci naplno makali. Jen bychom se měli vyvarovat zbytečných chyb v defenzivě. Začali jsme těžkou sérii, nyní na táborské půdě nastoupíme proti Lomu, pak doma přivítáme suverénní Přeštice.“

Hradecký celek nadále zůstává v divizní tabulce na dvanácté pozici, ale týmy pod ním se začínají bodově výrazně přibližovat…

FK Jindřichův Hradec 1910 – Dynamo České Budějovice B 0:1 (0:1)

Branka: 6. Bízek. ŽK: 2:1 (Škarda, Waník – Pravda). Rozhodčí: Matyš – Vychodil, Žurek. Diváci: 130.

J. Hradec: Hňup – Vaš (82. Cypra), Škarda, Koktavý, Šmíd – Distel (72. Strejček), Mischnik, Králíček (72. Jindra), F. Votava, Waník – Toman.