SK Klatovy – FK Jindřichův Hradec 6:2 (3:2)

Roman Lukáč, trenér J. Hradce: „Zápas v první půli nabídl vyrovnaný fotbal. Klatovy byly směrem dopředu velmi kvalitní, ale i my byli v ofenzivě nebezpeční. Brzy se nám povedlo jít do vedení po pěkné akci, na jejímž konci byl Dan Cettl, soupeř nás však poté donutil k chybám a během šesti minut otočil skóre. Po půlhodině se nám zásluhou Strejčka povedlo vyrovnat, ale do kabin šli spokojenější domácí, kteří vstřelili třetí gól z velmi diskutabilní penalty. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním poprat se s kvalitním soupeřem o co nejlepší výsledek a dostali jsme se do obrovské šance, kterou však zhatila špatná komunikace Cettla s Waníkem. V 66. minutě jsme vzadu udělali obrovský kiks, který domácí potrestali čtvrtou trefou. Bohužel, zbytek zápasu jsme vypustili, což mě hodně mrzí a konečný výsledek tím vypadá tak, že jsme hráli hodně špatně. My však minimálně hodinu byli ve hře o body a předváděli jsme poměrně slušný výkon. Trochu nás navíc trápí zdravotní stav mužstva, několik hráčů nastoupilo se sebezapřením a útočníka Tomana vyřadilo ze hry bolavé koleno.“

Branky: 22., 66. Zajíček, 71, 88. Krejčiřík, 17. Vacek, 36. Janda (pen.) – 3. D. Cettl, 30. Strejček. ŽK: 2:3 (Presl, Zajíček – Šmíd, Koktavý, Blažek). Rozhodčí: Hrivík – Fišer, Severýn. Diváci: 200.

J. Hradec: V. Zejda – Blažek, Šmíd, Koktavý, Vaš – Waník (84. Cypra), Mischnik, D. Cettl (71. Distel), F. Votava, Völfel – Strejček (76. Nováček).