Táborští jsou sice na čtvrtém místě tabulky, ale druhé béčko Olomouce hraje bez nároku na postup či případnou účast v baráži, takže už je o dvojzápas, který rozhodne o postup do první ligy, nemůže nic připravit.

Klub oznámil také dvě prodloužení smlouvy svých hráčů. Jiří Šplíchal a Luboš Tusjak podepsali u Jordánu nové kontrakty do 30. června 2025 s možností opce.

Osmnáctiletý křídelník Jiří Šplíchal, který nastupuje především za B tým v ČFL, ale má i dva starty ve druholigovém áčku, vyrostl fotbalově v Milevsku. Poslední roky působí v Táborsku. Sbírá také reprezentační zápasy v mládežnických kategoriích. Například loni byl členem českého výběru hráčů do 18 let na mezinárodním turnaji ve španělské Marbelle.

Luboš Tusjak, jenž v únoru oslavil 32. narozeniny, je ostřílený krajní levonohý obránce či záložník, který má v sobě slávistické fotbalové geny, ale v kariéře hrál za Viktorii Žižkov, Karvinou, Vyšehrad, Vlašim. V aktuální sezoně, kdy v zimě přibrzdilo zranění, zasáhl v dresu Táborska do pětadvaceti zápasů F:NL. U Jordánu působí od léta 2021, přičemž se jedná už o jeho druhé táborské angažmá.

Atraktivní duel čeká už dnes béčko Táborska, které od 17:30 přivítá na Svépomoci vedoucí celek skupiny A ČFL Slavii Praha.