FC Vysočina Jihlava – FC MAS Táborsko 3:1 (2:0)

Branky: 16. Vedral, 29. Pojezný, 90.+3 Fila – 52. Tijani z penalty, ŽK: 2:5 (50. Křišťál, 59. Araujo-Wilson – 54. Rafa, 59. Tusjak, 60. Holiš, 69. Boula, 87. Tijani). ČK: 0:2 (78. Holiš, 90.+2 Tijani. Rozhodčí: Radina – Šimáček, Líkař. Diváků: 433.

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Svoboda, Vlček, Pojezný, Křišťál – Křivánek (87. Fila), Tureček, Lacko, Selnar (87. Peřina) – Araujo-Wilson (75. Arroyo), Vedral (80. Zoubele).
FC MAS Táborsko: Pecháček – Navrátil, Tusjak, Holiš, de Almeida – Plachý (80. Vozihnoj), Icha (68. Drozd), Boula, Kopečný (80. Havrda) – Tijani, Provazník (42. Rafa).

Celek Táborka si nechal kýžený bodový zisk uplavat v podstatě už v první půlhodině hry, kdy dvakrát inkasoval a udělal si to do dalších minut zápasu pořádně složité.

Na lepší časy se přesto zablýsklo poměrně brzy po změně stran. V 52. minutě se domácí obránce ohnal po jednom z hostujících hráčů a sudí Radina bez váhání tasil žlutou kartu a nařídil pokutový kop. Úspěšná exekuce Tijanyho dostala Jihočechy zpátky do hry o příznivý výsledek, ale přes řadu nebezpečných výpadů už se vyrovnání nedočkali. Asi nejblíže k němu měl Tijany, kterého však tváří v tvář vychytal brankář Vejmola. V závěru utrpěli Táborští vedle bodů a třetí inkasované branky i další bolestné ztráty. V 78. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Holiš a v nastaveném čase stihl tentýž osud Tijanyho.

K dalšímu utkání nastoupí fotbalisté Táborska vzhledem k reprezentační přestávce až v neděli 17. října, kdy přivítají na domácím trávníku tým SK Líšeň 2019.