FC MAS Táborsko – MFK Vyškov 1:1 (0:1)

Branky: 52. Plachý – 27. Vintr. Rozhodčí: Adámková – Dresler, Žurovec. ŽK: 33. Mach, 60. Navrátil – 25. Moučka, 58. Olšanský. Diváků: 612.

Táborsko: Zadražil – Plachý, Navrátil, Holiš (31. Rydval), Tusjak – Vozihnoj (66. Žižek), Javorek, Krch (83. Liepa), Kosek (83. Mezera) – Tijani, Mach.
Vyškov: Kinský – Srubek, Matys, Olšanský, Oulehla – Lacík (90. Jambor), Vintr, Ackroyd (65. Cabadaj), Lahodný – Macej, Sedlák (12. Moučka – 91. Simr).

První poločas se dlouho odvíjel v poměrně poklidném rozpoložení, byť v solidním tempu. Jeho klíčový moment přišel ve 27. minutě, kdy se po odvrácené standardní situaci dostal z záda domácích obránců Vintr a svůj únik neomylně zakončil vysokou střelou kolem brankáře Zadražila – 0:1. Táborští se dožadovali ofsajdu, ale bez úspěchu. V závěru poločasu si domácí vytvořili tlak, ale ani nejvýraznější příležitost, kterou měl z hranice penaltového puntíku na noze mladík Krch k vyrovnání nevedla. V závěru zahrozili i hosté, ale na stavu 0:1 se nic nezměnilo. Bolestnou ztrátou pro Jihočechy bylo odstoupení důrazného stopera Holiše vinou zranění kotníku.

Druhý poločas začali domácí aktivně a pomohla jim k tomu i situace z 52. minuty, kdy Plachý šikovně zakroutil rohový kop přímo na ranku a její strážce Kinský prohrál boj se slunečními paprsky – 1:1. Poté měli Táborští ještě chvíli navrch, ale zhruba po sedmdesáti minutách hry začala plejáda vyškovských tutovek. Při únicích Maceje, Cabadaje a Moučky se vyznamenal Zadražil, proti další střele posledně jmenovaného forvarda hostů z 56. minuty mu pomohlo břevno. Na druhé straně mohl probudit euforii v ochozech i na táborské lavičce Plachý, jehož střelu z vyložené pozice ale zpacifikoval brankář Moravanů. Do poslední chvíle zajímavý duel už nakonec o smírný výsledek nepřišel.