Meteor Tábor – FK Dačice 4:2 (1:1)

Dušan Lovětínský, trenér Dačic: „Odehráli jsme přinejmenším vyrovnané utkání, v němž jsme však udělali v obraně víc chyb než soupeř., který toho náležitě využil. V prvním poločase jsme si vytvořili několik slibných možností, které jsme bohužel nevyužili. Meteor se dostal do vedení, nám se povedlo vyrovnat trefou Vacka do šatny. Po změně stran jsme ještě na druhý gól domácích dokázali odpovědět, když se znovu prosadil Vacek, ale na třetí už ne a naopak v nastavení jsme si dali polovlastní gól, který však už nic neřešil. Herně jsem byl spokojený, ale srazily nás chyby. Kdybychom po první půli vedli, mohlo se to třeba vyvíjet jinak. šance jsme na to měli.“

Branky: 57. a 90. Neruda, 28. Sedláček, 70. Fiala – 45. a 64. Vacek. Rozhodčí: Švec – Bartůněk, Ondra. ŽK: 2:4. Diváci: 45.

Dačice: Marek – T. Zejda, Vít Leitkep, Chyška, Slabý – M. Moučka, M. Distel, Brtník (79. Máša), Přikryl (74. Šimánek) – Vacek, Štolba.

Sokol Třebětice – 1.FC Jistebnice 3:5 (2:2)

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Do utkání jsme vstoupili opět hodně aktivně a už v šesté minutě vedli 2:0. Bohužel, za minutu hosté snížili po velké hrubce v naší obraně. Nicméně naše aktivita nepolevovala a celý první poločas jsme byli lepší. Nicméně soupeř hrál nenápadně, hodně kvalitně a opět po našem nedůrazu vzadu vyrovnal. Po změně stran Jistebnice dokázala využít naší špatné hry v obranné činnosti, zápas otočila a naprosto zaslouženě zvítězila, přestože to herně bylo vyrovnané. Klukům nelze upřít snahu o lepší výsledek, ale pokud budeme dělat takové chyby, bude problém v každém zápase. Jinak jsem hodně zklamán z některých individuálních výkonů.“

Branky: 4. R. Nehyba, 6. O. Černoch, 59. Švarc – 7. Buchtele, 34. Sokolt, 54. Ruber, 69. Turnovec, 89. Muž. Rozhodčí: Tauber – Kollmann, Kovařík. Bez karet. Diváci: 200.

Třebětice: V. Zejda – V. Novák, Trávníček, P. Kelbler, Tříletý – V. Bastl, V. Habr, R. Nehyba, J. Chvátal – O. Černoch, M. Kelbler (44. Švarc).