Centropen Dačice – TJ ZD Kovářov 6:2 (3:2)

Jan Beneš, trenér Dačic: „Kovářov nás na podzim porazil 6:0, ale teď k nám přijel v úplně jiném rozpoložení. Tentokrát jsme tempo hry diktovali my a byli jsme daleko více produktivní. Dostali jsme se do vedení díky Štolbovi, poté hosté vyrovnali, ale my pak odskočili po trefách Vítkovského a Štolby na 3:1. Ale nevyužili jsme další příležitosti a soupeř do přestávky opět korigoval na rozdíl jediné trefy. Po změně stran však Kovářov odešel fyzicky, my naopak prostřídali a mladí hráči přinesli do hry nový impuls. Uklidňující branku na 4:2 jsem vstřelil já a vítězství pojistil dvěma trefami dorostenec Slabý. Kromě krátké pasáže v prvním poločase jsme byli lepší a díky kvalitní hře i fyzické připravenosti jsme zaslouženě zvítězili a podzimní porážku soupeři oplatili, čímž jsme se na něj dotáhli už na dva body. Teď nás čeká těžké venkovní utkání ve Čtyřech Dvorech, ale pokud zopakujeme takový výkon, můžeme si sáhnout na body i tam.“

Branky: 8. a 27. Štolba, 79. a 87. Slabý, 24. Vítkovský, 66. Beneš – 22. Pavličko, 32. Sedlák. ŽK: 0:1 (Pavličko). Rozhodčí: Pečenka – Kocina, Picka. Diváci: 50.
Dačice: V. Zejda – T. Zejda, Chyška, Leitkep, Máša (81. V. Moučka) – Přikryl (46. Slabý), Brtník, Jan Vacek, Vítkovský (72. M. Moučka) – Beneš, Štolba (87. Šimánek).

TJ Nová Včelnice – TJ Hluboká nad Vltavou 1:5 (1:1)

Zdeněk Malý, trenér Nové Včelnice: „Vítězství hostů bylo zcela zasloužené, oslavili u nás postup a hráli to, co potřebovali. Sice od čtvrté minuty prohrávali, když se trefil Petráš, ale fotbalově jsou někde jinde než my. Hráči Hluboké působili trochu profesorsky, ale věřili si, že góly dají, což se také stalo. My se v tuto chvíli s takovým protivníkem nemůžeme rovnat. Máme problémy sami se sebou, chybí nám hráči a v tuto chvíli nevím, s kým vlastně na utkání do Ševětína odjedeme, neboť už nyní máme avizovaných několik především zdravotních absencí.“

Branky: 4. Petráš – 13. a 85. Funda, 60. Blažek, 78. Hájek, 89. Škoda. ŽK: 3:1 (Hornát, Němeček, Havlíček). Rozhodčí: Náprava – Prinz, Macháček. Diváci: 25.
N. Včelnice: P. Jaroš – Hornát, Malý (7. Havlíček), D. Jaroš, Tuček – Petráš, Novotný, Šlapanský, Němeček, J. Matějka – Didek.