FK Dačice - Lokomotiva České Budějovice 4:1 (3:0)

Petr Distel, asistent trenéra Dačic: „Po opatrné čtvrthodině jsme se dostali do vyložené šance, ale Matěj Distel ji neproměnil. Záhy jsme měli štěstí, protože rychlém protiútoku trefili jen tyč. Potom už jsme ve zbytku první půle drželi otěže pevně ve svých rukách a dali jsme tři góly. Mysleli jsme si, že budeme mít klid a nabádali jsme hráče, aby se neopakovalo pohárové utkání v Plané, ale výsledek nás ukolébal, hráčům ztvrdly nohy a měli jsme velké štěstí, že nás výrazně podržel brankář Marek, který zlikvidoval čtyři tutovky. Uklidnil nás až gól Štolby, ale tohle by se opakovat už nemělo. Vyzdvihnout bych chtěl ještě našeho patnáctiletého benjamínka Škodu, který si v roli střídajícího hráče odbyl premiéru mezi muži a musím říct, že si vedl statečně a roste z něho výborný fotbalista.“

Branky: 9. a 80. Štolba, 29. Burian, 31. Brtník – 54. Hladík. ŽK: 3:3. Rozhodčí: Kříž ml. - Kříž st., Boček. Diváci: 95.
Dačice: Marek – Slabý (87. Krejča), Leitkep, Kněžínek (44. Vítkovský), Šívr – Chyška – M. Distel (89. Šmíd), Brtník, T. Zejda (64. Moučka) – Burian (78. Škoda), Štolba.

Sokol Sezimovo Ústí – TJ Nová Včelnice 9:0 (4:0)

Branky: 33., 35. a 63. Škarda, 83. a 89. Neužil, 20. Bartáček, 30. Ott, 56. Doubek, 87. Nikl. Bez karet. Rozhodčí: Pravda – Trkovský, Brodský. Diváci: 98.


Načítám tabulku ...