Slavia České Budějovice – FK Dačice 1:8 (1:5)

Josef Novák, trenér Dačic: „Chtěli jsme navázat na povedené utkání Bernarticích a v nasazení, které nás tam zdobilo. To se povedlo a od prvních minut jsme soupeře přikovali k jejich vápnu. Skóre otevřel už ve 3. minutě krásnou trefou do šibenice Přikryl, druhý gól přidal hlavou po centru Brtník a pak následovala dvacetiminutovka Štolby, který do přestávky stihl hattrick. Do druhé půle jsme šli s odhodláním zůstat aktivní a nenechat se uchlácholit tím, že vedeme 5:1. Musím ocenit, že kluci nepolevili, udrželi tempo a přidali ještě další branky. Svůj čtvrtý gól v utkání nejprve zaznamenal Štolba a pak se ještě dvakrát prosadil další útočník Vacek. Ještě musím zmínit nešťastnou 17. minutu, kdy došlo k ošklivé srážce domácího Bohůnka s naším Zejdou, při níž si oba rozčísli hlavy a vypadalo to i na podezření z otřesu mozku. Oba putovali do nemocnice, ale naštěstí to kromě pěti stehů, které každého zdobí, snad nic vážnějšího nebude, protože se závěrečným hvizdem se oba objevili na hřišti a dokonce si šli s ostatními hráči podávat ruce. V posledním podzimním zápase doma přivítáme Veselí nad Lužnicí a chtěli bychom pokračovat v podobném stylu.“

Branky: 39. Cihlář – 22., 41., 45. a 63. Štolba, 76. a 83. (pen.) Vacek, 3. Přikryl, 9. Brtník. Rozhodčí: Valeš – Handšuh, Mráz. ŽK: 1:0 (Pinc). Diváci: 60.

Dačice: Marek – Vít Leitkep (77. Šívr), Brtník, Chyška, Slabý – T. Zejda (17. Vojtěch Leitkep), M. Distel, Šimánek, Přikryl (80. Šmíd) – Vacek, Štolba (72. Vítkovský).

Lokomotiva ČB – Třebětice nehráno

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Nehráli jsme kvůli nezpůsobilému terénu, protože hřiště na Lokomotivě bylo pod vodou. K utkání jsme ani neodjeli, informaci o jeho zrušení jsme dostali už v pátek dopoledne. Nyní se jedná o náhradním termínu, vypadá to na sobotu 19. listopadu, ale ještě to není potvrzené.“