Lokomotiva České Budějovice – Centropen Dačice 2:2 (2:1)

Jan Beneš, trenér Dačic: „Ačkoliv se hrálo, jak se říká, o šest bodů, tak zápas byl z obou stran hodně otevřený a přestože na podívanou to nebyla žádná krása, tak nabídl spoustu příležitostí. Domácí se brzy dostali do dvoubrankového vedení a s námi to nevypadlo dobře. Naštěstí Štolba brzy snížil a další příležitosti Lokomotiva do přestávky nevyužila. Zkraje druhého poločasu se mi povedlo vyrovnat a do konce zápasu se střídaly další šance na obou stranách. Ani jeden tým je však nedokázal využít, a tak duel dospěl k spravedlivé remíze. Bod zvenku bereme, ovšem přišli jsme o vyloučeného Tomáše Zejdu, který po zápase dostal druhou žlutou kartu za kritiku rozhodčího.“

Branky: 6. Janů, 24. Leština - 29. Štolba, 47. Beneš. ŽK: 2:4. Rozhodčí: Vítek - Písek, Barva. Diváci: 60.
Dačice: V. Zejda – T. Zejda, Chyška (59. Slabý), Leitkep, Máša (82. Peňáz) – Přikryl (85. Brůžek), M. Votava, Brtník, Vítkovský – Beneš, Štolba.

Meteor Tábor – TJ Nová Včelnice 7:0 (1:0)

Zdeněk Malý, trenér Nové Včelnice: „Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme se soupeřem odehráli zcela vyrovnanou partii. Sice jsme inkasovali, ale měli jsme několik zajímavých možností a mohli jsme vývoj otočit. Jenže bohužel, z naší strany je to klasika. Nemáme totiž klasického útočníka, takže dát gól je pro nás problém. Na začátku druhé půle nás Meteor přitlačil, vstřelil dvě branky a bylo hotovo. My prostě neumíme hrát, když inkasujeme, a brzy jsme rezignovali. Některé branky jsme nemuseli dostat, ale nemá cenu na někoho svalovat vinu. Teď už to pro nás bude hodně složité, bodová ztráta se zvětšuje. V sobotu máme doma budějovickou Slavii a pokud ji neporazíme, poslední šance na reálné pomyšlení na záchranu zhasnou.“

Branky: 11. a 69. Široký, 81. a 88. Janošík, 58. Kollárik, 63. Lachout, 79. Klestil. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Bartůněk - Průchová, Hučík. Diváci: 80.
N. Včelnice: Vitouš – Vokuš, Malý (79. Shelelia), Tuček, P. Jaroš – Petráš, D. Jaroš, Havlíček (46. Hornát), Pivko (65. Tušil), Němeček – Didek.