Centropen Dačice – Loko Veselí nad Lužnicí 2:0 (0:0)

Jan Beneš, trenér Dačic: „Bylo vidět, že se potkaly dva týmy, kterým se na podzim příliš nedařilo a fotbal tak postrádal tempo i kvalitu. V prvním poločase se urodilo několik šancí na obou stranách, ale branka nepadla. Po změně stran jsme vzhledem k postavení v tabulce chtěli zápas zlomit v náš prospěch, což se nakonec povedlo. Po jediné šanci Veselí se nám povedlo dvěma góly v rozmezí čtyř minut, které jsem vstřelil já, rozhodnout. Na podzim jsme odehráli kvalitnější duely, za které jsme nebyli ohodnoceni bodově, tentokrát jsme za průměrný výkon zápas zvládli aspoň výsledkově. Během zimní přípravy budeme usilovně pracovat na tom, abychom se ve druhé části sezony co nejrychleji vyhnuli záchranářským bojům a I. A třídu pro Dačice udrželi bez větších problémů.“

Branky: 70. a 73. Beneš. Rozhodčí: Kovařík – Pečenka, Saidl. ŽK: 3:1. Diváci: 40.

Dačice: Marek – Máša, Chyška, T. Zejda, Křivánek (67. Lovětínský) – Přikryl (46. V. Moučka), Brtník, M. Votava, Králíček, Vítkovský (58. Šlápota) – Beneš.

Sokol Bernartice – TJ Nová Včelnice 1:1 (0:0)

Zdeněk Malý, trenér Nové Včelnice: „Po dlouhé době jsme udělali aspoň bod a myslím, že jsme v Bernarticích odehráli vyrovnané střetnutí. V prvním poločase byli nebezpečnější domácí a vypracovali si dobré šance, ale musím pochválit brankáře Vitouše, který nás podržel. Bohužel, krátce po změně stran se zranil a mezi tyče musel z pole Vokuš, což nebyl jeho první záskok. V 54. minutě jsme vstřelili hezkou branku, o níž se zasloužil Němeček, ale o dvě minuty později jsme si dali vlastní gól a bylo srovnáno. Při troše štěstí jsme mohli i vyhrát, ale vzhledem k tomu, že v prvním poločase byl soupeř aktivnější, tak je remíza asi zasloužená. Teď si musíme sednout a jasně říct, jak dál. Pokud chceme soutěž zachránit, musí se uzdravit marodi a bezpodmínečně je třeba sehnat několik kvalitních hráčů.“

Branky: 56. vlastní (Šlapanský) – 54. Němeček. ŽK: 4:1. Rozhodčí: Talíř – Písek, Novák. Diváci: 99.

N. Včelnice: Vitouš (52. P. Jaroš) – Vokuš, Malý, Tuček, J. Matějka – D. Matějka, D. Jaroš, Šlapanský, Novotný – Němeček – Didek.