SK Rudolfov – FK Jindřichův Hradec 0:4 (0:0)

Roman Lukáč, trenér J. Hradce: „Od začátku jsme hráli aktivně, ale navázali jsme na druhý poločas z Dražic, v němž jsme také zahazovali jednu šanci za druhou. O přestávce jsme si řekli, že musíme zůstat trpěliví, že branky přijdou, což se také potvrdilo. V 58. minutě otevřel skóre Votava, další branky jsme přidali v závěru. Všechny padly po zisku míče a rychlém přechodu do útoku. S výsledkem i předvedenou hrou můžeme být spokojeni, Rudolfov je nebezpečný protivník se zkušenými hráči a hodně těží ze standardek, ale kromě série asi pěti rohů v rychlém sledu za stavu 1:0 jsme jej drželi na distanc.“

Branky: 58. a 88. F. Votava, 83. Janák, 84. Toman. Rozhodčí: Nedvěd – Cigáň, Herzog. ŽK: 0:1 (Koktavý). Diváci: 100.

J. Hradec: T. Cettl – Fical, Koktavý, Rejthar, Hauser – Janák (84. Petr), Jaroš (87. M. Völfel), F. Votava, Mischnik, Waník (84. Strejček) – Toman (87. Fiža).

Jiskra Třeboň – FC AL-KO Semice 1:1 (0:0)

Karel Bicenc, trenér Třeboně: „Museli jsme reagovat na červenou kartu Bartoše ze zápasu na Hluboké a na místo stopera tak nastoupil hrotový útočník Pavel Tůma, který se toho zhostil na výbornou . V prvním poločase jsme si vypracovali několik velkých příležitostí, ale neproměnili jsme je. Hosté měli dvě šance, ale ty jsme dokázali zneškodnit.  Semice těžily z výškové převahy svých hráčů a nakopávaly dlouhé míče, které jsme dokázali posbírat. Nástup do druhého poločasu se nám však nepovedl a inkasovali jsme branku. Pak jsme dobývali hostující obranu a v 71. minutě po pěkné akci vyrovnal Martin Průcha. Tento zápas jsme mohli výsledkově zvládnout lépe, pokud bychom hlavně v první půli proměnili šance.“

Branky: 71. Tůma – 48. Hrala. Rozhodčí: Novotný – Mach, Vican. ŽK: 2:2 (Rezek, Matoušek – Šourek, Pšenička). Diváci: 80.

Třeboň: Kopecký - Rezek, Zavadil, Tůma, Schneider (69. Týnavský) - Matoušek, Radosta, Hromádka, Bicenc (77. Candra) - Kubata, Průcha.


Načítám tabulku ...