Třeboň pokračovala v bídných výkonech na domácí půdě a prohrála s Osekem. Shodné remízy 3:3 si v I. A třídě připsaly Nová Včelnice i Dačice, ale oba týmy měly na víc.

Divize
Mariánské Lázně – Jindřichův Hradec 2:1 (0:1)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec: „Začali jsme výborně, první tutovku ještě Toman neproměnil, ale v páté minutě si už počínal mnohem lépe a zajistil nám vedení. V úvodním dějství jsme měli ještě dvě jasné šance, bohužel jsme je promarnili. Mariánské Lázně jsme navíc téměř k ničemu nepustili. Naši hráči v první půli dostali příliš žlutých karet, ale nic jsme z toho ještě neusuzovali. Po přestávce jsme očekávali nápor soupeře, který také přišel, ale žádné velké příležitosti si nevytvořil. Pak nastaly velice diskutabilní momenty. V 58. minutě sudí odpískal vymyšlenou penaltu, kterou brankář Hejníček zlikvidoval, ale hodně nás to rozhodilo. Poté navíc Kučera spálil tutovku. V 75. minutě se domácí hráč velice ochotně skácel ve vápně a sudí reagoval okamžitě, takže nařídil druhý pokutový kop, z něhož domácí vyrovnali. Čtyři minuty před koncem přišel okamžik, jenž rozhodl o výsledku, kdy proti nám byla po faulu nařízena třetí penalta, u níž je však zapotřebí dodat, že jako jediná byla oprávněná. Jsme frustrovaní, navíc jsem byl ještě vykázaný z lavičky…“

Krajský přebor
Třeboň – Osek 1:2 (0:1)
František Švaňa, manažer Jiskry Třeboň: „Po výhře v Milevsku přišel další kolaps. Doma jsme na podzim získali jen čtyři body, vůbec nejméně ze všech. Co k tomu dodat? Je to katastrofa a je mi líto našich diváků. Přitom začátek jsme neměli vůbec špatný a Osek jsme zatlačili. Jenže v 26. minutě přišel rohový kop, po němž se hosté dostali do vedení a my se psychicky složili. Kluci to neflákali, to vůbec ne, ale přestal je poslouchat míč, kazili jednoduché přihrávky. Když jsme v 54. minutě inkasovali podruhé, Osek se úplně zatáhl. Překonat jeho obranný val se povedlo jen našemu nejlepšímu hráči Růžičkovi v 59. minutě.“

I. A třída sk. B
Meteor Tábor – Nová Včelnice 3:3 (1:1)
Radek Vajda, trenér TJ Nová Včelnice: „V posledním podzimním domácím zápase jsme se chtěli s fanoušky rozloučit výhrou, ale nevyšlo to. Na srazu nás bylo jen sedm, další sice dorazili a nakonec hráli, ale čtyři hráči někde seděli až do šesti do rána a podle toho to pak v zápase, který se hrál dopoledne, vypadalo. Je to totální nezodpovědnost a ostuda! Tomu odpovídal i začátek, kdy Hornát namazal soupeři hned po rozehrání a my inkasovali snad nejrychlejší gól v soutěži. Pak jsme sice měli převahu a v 10. minutě Pacholík vyrovnal, ale soupeř fotbalové nedostatky nahrazoval příkladnou bojovností, což na nás, bohužel, stačilo. O přestávce bylo v kabině rušno, hráči si však má slova k srdci nevzali a během deseti minut druhé půle jsme tak dvakrát lovili míč ze sítě. V 63. minutě Pacholík z brejku sice snížil, ale pak jsme dlouho nedokázali nic vymyslet. O dělbě bodů rozhodl až v 89. minutě z trestného kopu Blažek. S výkonem ani výsledkem pochopitelně nemůžeme být spokojeni a to nás v posledním zápase čeká v Sezimově Ústí lídr soutěže. Mám obavy, aby to neskončilo debaklem. V zimě zcela jistě budeme mít o čem přemýšlet.“

Nemanice – Dačice 3:3 (1:1)
Jan Beneš, trenér Centropenu Dačice: „V úvodu se oba týmy na hřišti hledaly a hru oboustranně provázela řada nepřesností. Nemanice se dostaly do vedení v 25. minutě, inkasovaný gól nás však naštěstí nabudil. Do přestávky jsme byli lepší a zásluhou Diviše se nám zaslouženě povedlo v 37. minutě srovnat skóre. I po změně stran jsme působili aktivněji, domácí jsme přehrávali a odměnou byly dvě trefy, o které se v 63. minutě postaral Šimánek a v 76. jsem na 3:1 zvyšoval já. Vzápětí jsme však inkasovali z penalty a pouze jednobrankový rozdíl nás dostal pod tlak. Najednou se nám nedařilo přidržet balon a protivník se dlouhými nákopy hnal za vyrovnáním, což se mu poslední střelou v utkání povedlo. Měli jsme dvě hluché desetiminutovky, které nám sebraly dva body.“