Větřínští vytěžili z derniéry nakonec jen bod, byť v půli je hřál dvoubrankový náskok a ještě dvě minuty před koncem měli navrch. Trefa exkrumlovského Jiřího Cardy v nastavení však stanovila remízu – a Větřní se ukládá k zimnímu spánku s pouhými devíti body na kontě na samém dně áčkové skupiny.

Větřní – Planá u ČB 4:4 (2:0), branky: 12., 36. a 71. Gutheis, 88. Podskalský – 50. a 90.+2 Carda, 73. Lexa, 85. Hotový, ŽK 3:0 (Podskalský, Gutheis, Peťule), rozhodčí Kollmann, 50 diváků.

„Poslední zápas se nám nepovedl, přesto jsme ukázali, že tuto soutěž hrát můžeme. Plánští byli nebezpeční ze vzduchu při dobře zahrávaných standardkách. V našem týmu se nejvíc dařilo autorovi hattricku Gutheisovi, na postu stopera dobře zahrál Troják,“ vyzdvihl po utkání větřínský trenér Vlastimil Sulzer a jedním dechem dodal: „Na podzim jsme zbytečně ztráceli body v dobře rozehraných zápasech. Síla ovšem v mužstvu je a já pevně věřím, že se v zimě dobře připravíme, na jaře budeme hrát lépe a hlavně budeme víc bodovat. Zaměříme se na obrannou fázi. Dopředu jsme byli dobří, ale v obraně byly mezery. Máme na čem pracovat a víme o tom!“

Sestava Větřní: Ma. Votýpka – Dvořáček, Peťule, Troják, P. Dvořák (80. D. Chupík), P. Kotlár, Poláček, Sivák, Z. Chupík (67. Podskalský), Gutheis, R. Weinhard.