FK Olešník – FK Jindřichův Hradec 3:1 (1:1)

Roman Lukáč, trenér J. Hradce: „Určitou snahu sice musžtvu nelze upřít, ale podali celkově jsme podali bezkrevný výkon a nepřidali jsme nic navíc. Po vyrovnané první půli jsem věřil, že to po změně stran zvládneme, ale Olešník byl lepší a vyhrál zaslouženě. Domácí šli po půlhodině do vedení, když si náš brankář v malém vápně nezjednal dostatečný respekt a prohrál souboj. O necelých deset minut později se nám povedlo vyrovnat po rohovém kopu zásluhou Mischnika. Zápas se zlomil během pěti minut ve druhé půle, kdy jsme dvakrát inkasovali od Martince. Nejprve se po sklepnutí Lafaty prosadil z levé strany, poté tečovanou střelou k tyči. Nyní jedeme na Hlubokou, což je typologicky podobný soupeř jako Olešník. Věřím, že jsme se dostatečně ponaučili a předvedeme nikoliv bezkrevný, ale horkokrevný výkon.“

Branky: 64. a 69. Martinec, 29. Toth – 37. R. Mischnik. Rozhodčí: Dunovský – Jevčák, Mráz. ŽK: 0:1 (M. Völfel). Diváci: 150.

J. Hradec: T. Cettl – P. Jaroš, Koktavý, Rejthar, Hauser – Janák, Šmíd (69. Fical), F. Votava (72. M. Völfel), R. Mischnik, F. Waník (72. Strejček) – Toman.

Jiskra Třeboň – Olympie Týn nad Vltavou 1:2 (0:1)

Karel Bicenc, trenér Třeboně: „Už od třinácté minuty jsme prohrávali, když jsme po kombinaci v zadních řadách nepřesnou přihrávkou darovali soupeři gól. Pak jsme si vytvořili hodně příležitostí k vyrovnání, ani jednu jsme však nedokázali zužitkovat. Po změně stran jsme pokračovali v kombinační hře. Nechtěli jsme balony nakopávat, protože Týn měl výškovou převahu. Bohužel, po další chybě v rozehrávce jsme v 52. minutě dostali druhou branku. V 61. minutě Hromádka proměnil pokutový kop a snížil na 1:2, vzápětí jsme vystřídali jsme tři hráče, abychom oživili hru. To se nám sice povedlo, ale z našich šancí se žádná neujala, a tak se z výhry raduje soupeř. Stále nás sráží neproměňování příležitostí.“

Branky: 61. (pen.) Hromádka – 13. Dobal, 52. Dumbrovský. Rozhodčí: Petričák – Kaštánek, Jeřábek. ŽK: 4:3 (Tůma, Hromádka, Vochozka, Ježek – Dumbrovský, Brom, Mezera). Diváci: 100.

Třeboň: Kopecký – Rezek ml., Bartoš (92. Zavadil), Týnavský, Schneider (62. Doucha) - Kubata, Hromádka (62. Ježek ), Bicenc ml., Matoušek - Radosta (62. Vochozka), Tůma.