SK Čtyři Dvory – Centropen Dačice 2:0 (0:0)

Jan Beneš, trenér Dačic: „Ve vyrovnaném prvním poločase, kdy se na obou stranách urodilo několik šancí, ale více to byl boj o střed hřiště, branka nepadla. Po necelé hodině hry běžel domácí hráč sám na brankáře, udělal mu kličku a trefil na čáře bránícího Chyšku do ruky. Rozhodčí za to udělil našemu hráči červenou kartu a soupeř zahrával pokutový kop, který proměnil, takže jsme byli potrestáni hned dvakrát. Tato situace rozhodla celé utkání. Čtyři Dvory přesilovku využily, přidaly druhou branku a bez problémů si vítězství pohlídaly. My sice mohli z některých šancí snížit, ale bohužel jsme je neproměnili. Body odtud by byly navíc, my se však nyní chceme soustředit na poslední tři kola, z nichž chceme vytěžit plný počet devíti bodů.“

Branky: 57. (pen.) Hučík, 65. Klimeš. ŽK: 0:2 (Máša, M. Votava). ČK: 0:1 (56. Chyška). Rozhodčí: Mráz – Brych, Bartůněk. Diváci: 50.

Dačice: V. Zejda – T. Zejda, Leitkep, Chyška, Máša – Vítkovský, Brtník (76. Brůžek), M. Votava, Přikryl – Š. Hric, Štolba (72. Peňáz).

SK Ševětín – TJ Nová Včelnice 1:2 (1:1)

Zdeněk Malý, trenér Nové Včelnice: „Nezačali jsme moc dobře, domácí byli zkraje lepší. Po dvaceti minutách se hra vyrovnala, ale zápas to byl spíše bojovný a moc fotbalové krásy nepobral. Ševětín se dostal ve 30. minutě do vedení, do přestávky jsme stihli vyrovnat po akci Davida Jaroše a zakončujícího Martina Němečka. Oba si souhru zopakovali i ve druhém poločase a v 64. minutě vstřelili vítězný gól. Je třeba přiznat, že vyhrál šťastnější tým, remíza by průběhu odpovídala více. Střetnutí poměrně jasně dokumentovalo fakt, že hraje poslední s předposledním. Ale po delší době jsme zase zvítězili, což nás těší.“

Branky: 30. Vrána – 38. a 64. Němeček. ŽK: 2:1 (Šálený, Novotný – L. Zápotoka). Rozhodčí: Bartůněk – Hanzalíková, Mráz. Diváci: 44.

N. Včelnice: Ködel – Vokuš (82. Urban), Šlapanský, Tuček, P. Jaroš – Petráš, D. Jaroš, Novotný, J. Matějka – Němeček, L. Zápotoka (87. Havlíček).


Načítám tabulku ...