Favorizovaní hosté se proti srdnatě bojujícímu soupeři, který se snaží vyšplhat ze spodních pater tabulky, prosadili krátce před přestávkou, ale radost jim vydržela jen v kabinách a pak ještě šest minut na prahu druhé půle, kdy se o vyrovnávací trefu postaral kapitán Buku Ondřej Jasanský.

K vidění nebyl pohledný fotbal, ale zápas plný osobních soubojů, faulů, polehávání, sporných zákroků a vzedmutých emocí na obou stranách. Od kopaček se hodně jiskřilo, což se přeneslo do slovních výpadů mezi hráči, lavičkami i příznivci a nutno podotknout, že zásluhu na tom měl i mladý hlavní arbitr Mrosko, který si nedokázal zjednat patřičný respekt a společně se svými asistenty vyprodukoval řadu sporných verdiktů. Pokud by rozhodoval tak, jak má, ani jeden tým by nedohrál kompletní.

Hradeckým fotbalistům se duel 24. divizního kola nepovedl a v Mariánských Lázních prohráli 2:5.
Hradečtí fotbalisté v Mariánských Lázních nezvládli druhý poločas

Neplachov měl sice mírnou převahu, ale ta byla spíše platonická. Příliš šancí k vidění nebylo. Buk je s bodem spokojený, hosté však nepůsobili jako celek, který aspiruje na postup do vyšší soutěže.

AC Buk – Sokol Neplachov 1:1 (0:1)

Branky: 51. Jasanský – 42. Hindy. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Mrosko - Rous, Devera. Diváci: 120.