V lázeňském městě zavítalo na fotbal 250 natěšených diváků, kteří se však toho správného fotbalového koření v podobě gólů nedočkali. Na obou stranách se pár velkých šancí urodilo, ale buď s nimi střelci nenaložili dobře, nebo je zneškodnili oba dobře chytající brankáři, tedy třeboňský Jakub Skála a hostující Matej Slávik. Táborské béčko bylo přece jen o něco nebezpečnější, ale s dělbou bodů byli nakonec spokojeni oba soupeři.

V dalším kole se Třeboň v sobotu 21. srpna představí na půdě prachatického nováčka, který se před sezonou spojil s Lažišti a v krajském přeboru je nahradil.

Petr Skála, trenér Jiskry Třeboň: „Začali jsme dobře, během úvodních dvaceti minut jsme kopali asi pět rohů a dokázali jsme si z tlaku vytvořit i šance, v nichž se ocitl především útočník Martin Průcha. Hosté hru postupně vyrovnali a také oni měli po našich chybách v každém poločase dvě gólovky. Po změně stran už se nám herně tolik nedařilo. Remíza je podle mě spravedlivá a bod bereme, byť jsme doma asi pomýšleli na víc. Ale Táborsko má mladý běhavý tým, který prokázal kvalitu. Teď nás čeká duel v Prachaticích, které si samozřejmě pamatuju ještě z dob, kdy před lety působily v druhé či třetí lize. Úplně přesně nevíme, co očekávat, každopádně nás však čeká těžký soupeř, který do jednoho týmu spojil nejlepší hráče z Lažiště, Prachatic a Záblatí.“

Jiskra Třeboň – FC MAS Táborsko B 0:0

ŽK: Průcha – Voneš, Ott. Rozhodčí: Přibyl – Krčín, Albert. Diváci: 250.
Třeboň: J. Skála - Schneider, Cimerhanzl, Bartoš, Týnavský (81. Bartl) – Matoušek, Collin (74. Kubata), Hromádka, Radosta – Průcha, Tůma.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...