Celek z lázeňského města začal celkem aktivně, ale brzy se otěží chopil jeho protivník, který hrozil především z rychlých protiútoků. Třeboň při svých akcích postrádala více kreativity a složitě se dostávala do zakončení, takže se příliš možností nevytvořila. Rozhodnutí padlo čtvrt hodiny před koncem, kdy se prosadil domácí lídr Dobal a zajistil svému celku tři body.

Petr Skála, trenér Třeboně: „Úvodní čtvrthodinka v našem podání nebyla špatná, ale jinak jsme nehráli dobře. Brzy se začal prosazovat Týn, který měl jenom v první půli tři velmi dobré šance. Problémy nám dělal rychlý Dumbrovský a především Dobal, nejlepší hráč na hřišti. Po změně stran jsme se sice zlepšili a snažili se hrát kombinační fotbal, ale chyběl tomu moment překvapení. Ten naopak nepostrádali domácí, kteří se tak dostávali do rychlého přečíslení. Několikrát nás podržel brankář a stálo při nás i štěstí. Nebezpeční jsme byli až v závěru, ale to už jsme prohrávali, když se v 76. minutě prosadil právě Dobal. Hráli jsme složitý fotbal a protivníka jsme moc neprověřili. S naším výkonem nemohu být spokojený.“

Jiskra ve vyrovnané druhé polovině tabulky klesla na dvanáctou příčku. Příští víkend má navíc po odstoupení Sezimova Ústí volný los. Další souboj tak třeboňské fotbalisty čeká až v sobotu 26. března, kdy se představí na půdě béčka Táborska (10.15 hodin).

Olympie Týn nad Vltavou – Jiskra Třeboň 1:0 (0:0)

Branka: 76. Dobal. Rozhodčí: Dunovský – Jevčák, Mach. ŽK: 3:3. Diváci: 250.

Třeboň: J. Skála – Bartl, Cimerhanzl, Bartoš, Schneider (52. Týnavský) – Matoušek, Kubata, Rezek ml. (61. Tůma), Radosta – Kubín, Hromádka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...