Sokol Mladá Vožice – FK Dačice 1:3 (1:2)

Petr Distel, asistent trenéra Dačic: „Na výborně připraveném hřišti jsme se dostali hned v úvodu do vedení, když ukázkovou akci Šimánka s Tomanem zakončil Distel. Pak hra trochu opadla a byl to spíše boj o každý metr. V 26. minutě se po naší hrubce podařilo soupeři vyrovnat, ale to nás nepoložilo. Přeřadili jsme na vyšší rychlostní stupeň a na domácí branku se valila jedna šance za druhou. Jen díky výborně chytajícímu vožickému gólmanovi byl stav nerozhodný a změnil ho až těsně před přestávkou Štolba. Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Dobývali jsme domácí svatyni, ale kýžený třetí gól nepřicházel. Dočkali jsme se až v samém závěru utkání, kdy skóroval opět Štolba. Musím říct, že to nebyl vůbec jednoduchý zápas. Žádný velký fotbal se nehrál, ale to tak někdy bývá. Nás těší a víme, že mužstvo má velkou vnitřní sílu a věří si až do samého konce, kdy poslední dobou utkání rozhoduje.“

Branky: 26. T. Kukla – 42. a 83. Štolba, 6. M. Distel. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Herzog – Vejčík, Průchová. Diváci: 54.
Dačice: Novák – V. Leitkep (76. Šívr), Kněžínek, Chyška, Přikryl (89. Vítkovský) – M. Distel, Brtník, Šimánek (61. Burian), Slabý (61. T. Zejda) – Toman (Škoda), Štolba.

Házenkářky Jindřichova Hradce v 20. kole I. ligy zdolaly Cheb 37:29.
Jindřichohradecké házenkářky zlomily Cheb až v závěrečné čtvrthodině

Meteor Tábor – TJ Nová Včelnice 1:1 (0:0)

Libor Holec, trenér N. Včelnice: „Vzhledem k tomu, že jsme nastoupili proti týmu z čela tabulky, který usiluje o postup, vzadu jsme to trochu zhustili a zvolili rozestavení 4-1-4-1. Myslím, že jsme taktiku stanovili dobře, protože se nám celkem dařilo soupeře eliminovat a rozbíjet jeho ofenzivu. Čekal jsem, že Meteor bude fotbalovější, ale praktikoval většinou dlouhé nákopy, po nichž se nám dařilo míče sbírat. Jediné, co jsme neměli, tak odražené balony, z čehož domácí těžili a měli tak více ze hry. Kromě nastřeleného břevna si ale jinou vyloženou šanci nepřipravili. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se zaměříme právě na ty odražené míče a budeme hrát zodpovědně, ale bohužel, inkasovali jsme hned v 47. minutě. Naštěstí to s námi nezamávalo a po pěti minutách se nám povedlo vyrovnat, když průnik Šlapanského přes celé hřiště zakončil z dorážky Pivko. Od té doby jsme byli lepší a vytvořili jsme si několik příležitostí. Tu největší neproměnil deset minut před koncem Petráš, který běžel sám na brankáře. Soupeř si sám škodil svou nervozitou, z jeho strany padala sprostá slova především na adresu sudích a gradovalo to v závěru, kdy se dožadoval penalty. Remízu samozřejmě bereme, ale nevím, jestli mají domácí tým na krajský přebor.“

Branky: 47. Dařena – 52. Pivko. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Ovčáček ml. - Crkva, Ovčáček ml. Diváci: 50.
N. Včelnice: Holický – Mareš, Šlapanský, Blažek, P. Jaroš (60. Mojžíšek) – Petráš, Tuček, D. Jaroš, Kašša (90. Shelelia), Havlíček (75. Poslušný) - Pivko.